Samsung

Samsung
Všetky novinky o Android zariadiach značky Samsung

Orange: Objavte telefón bez hraníc skôr ako ostatní

Slovenský operátor Orange dnes spustil predpredaj dlho očakávaných noviniek z dielne Samsung - Galaxy S8 a S8+.

Galaxy S8 je prvý smartfón na svete s Bluetooth 5: Hudbu dokáže prehrávať do 2 rôznych slúchadiel súčasne

Samsung Galaxy S8 je konečne dosť. Nastal koniec špekuláciám a neovereným informáciám. Zároveň nastal čas, keď nové vlajkové lode (vrátane S8+) rozoberieme do poslednej pomyselnej súčiastky.

Samsung Galaxy S8 a S8+ majú domovské tlačidlo citlivé na tlak vbudované priamo do displeja

Po rokoch zariadení s dedikovaným tlačidlom „Domov“ sa dnes Samsung smelo pustil do novej kapitoly produktového vývoja. Novinky spoločnosti už tlačidlo pod displejom neponúkajú. Ako sa ale ovláda?

VIDEO: Pštros sa naučil lietať iba vďaka VR. Nová Samsung reklama stojí za to

Kórejský Samsung je povestný svojim marketingovým oddelením, no v poslednej dobe sa veľmi nepredviedlo. Zdá sa, že je opäť pri sile, čoho dôkazom je nová reklama.

Galaxy S8 a S8+ prídu s prekvapením: V krabičke si nájdete aj kvalitné slúchadlá od AKG v cene 99€

Samsung vám chce dať čo najlepší zážitok z používania Galaxy S8. Okrem krásneho displeja, výkonných špecifikácií a zaujímavého softvéru sa v balení nachádza aj ďalšie prekvapenie.

POROVNANIE: Galaxy S8 vs. Galaxy S8+ vs. Galaxy S7, S7 edge, LG G6 a iPhone 7 Plus

Samsung dnes konečne predstavil dva z najočakávanejších smartfónov tohto roka. Ide samozrejme o Galaxy S8 a S8+.

Samsung Galaxy S8 prišiel s úplnými novinkami Bixby a DeX. O čo ide?

Vlajkové lode Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ dnešným dňom už poznáme aj po oficiálnej stránke. Väčšina dohadov a neoficiálnych informácií sa potvrdila.

Telekom štartuje predpredaj očakávanej dvojice Samsung GALAXY S8 a S8+

Telekom dnes štartuje predpredaj očakávaných vlajkových lodí Samsungu na tento rok – Samsung GALAXY S8 a S8+. Môžete využiť benefit predpredaja.

Samsung Galaxy S8 a S8+: Všetko o cene a dostupnosti na Slovensku!

Samsung dnes predstavil svoje nové vlajkové lode, Galaxy S8 a S8+. Oba modely sa dostanú do predaja už čoskoro. V prípade predobjednávok prvotní záujemcovia dokonca telefón získajú o viac než týždeň skôr než tí, ktorí sa rozhodnú počkať.

OFICIÁLNE: Samsung predstavil Galaxy S8 a Galaxy S8+. Najmodernejšie TOP modely spoločnosti

Samsung dnes počas simultánnych tlačových konferencií v New Yorku a Londýne oficiálne predstavil svoje nové vlajkové lode pre rok 2017 – Galaxy S8.
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 bude predstavený už dnes. Sledujte s nami podujatie naživo!

Nekorunovaný kráľ smartfónov, respektíve súrodenecké duo Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+, bude predstavené už dnes o 17:00 hod. nášho času. Predstavenie bude prebiehať na dvoch miestach súčasne.

Fotoaparát Galaxy S8 bude výnimočný: Bude v ňom senzor od Sony, ktorý zatiaľ nie je dostupný

So zajtrajším predstavením Galaxy S8 sa na internete objavili snáď posledné informácie, ktoré zatiaľ neboli známe. Týkajú sa zadného fotoaparátu, resp. senzora, ktorý bude nová vlajková loď používať. Vieme, že ide o 12 Mpx senzor, no to bolo všetko. Doteraz.

Tak predsa. Samsung bude predávať opravené Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7 je jedno veľmi zaujímavé zariadenie. Nielen preto, že je stále jedno z najlepšie vybavených, ale aj preto, že aj napriek problémom, ktorými si prešlo je stále žiadané mnohými ľuďmi.

Qualcomm a jeho nekalé praktiky: Zakázal Samsungu predávať Exynos čipy

Samsung a jeho technológie na poli procesorov by mohli byť podstatne rozšírenejšie. Ak ste sa tiež niekedy zamysleli nad tým, prečo sa v smartfónoch neobjavuje viac Exynos procesorov, máme pre vás vysvetlenie.

Čo majú spoločné Galaxy S8 a víťaz ceny Grammy? Nový tón vyzváňania

Over the Horizon je oficiálny názov vyzváňania, ktorý je typický pre smartfóny z Galaxy línie spoločnosti Samsung. Nehovoríme, že ide zrovna o umelecký skvost, no mnohí ho ako primárne zvonenie pre prichádzajúce hovory používajú.

Samsung takmer dobehol Apple v rebríčku spokojnosti zákazníkov

Neviete sa rozhodnúť medzi Apple smartfónom a tým s logom Samsungu? Určite nie ste sami a veľmi vám nepomôže ani čerstvý rebríček analytikov zo známej spoločnosti J.D Power.