OnePlus

OnePlus
OnePlus 3T

OnePlus 3T v limitovanej edícii si budeme môcť kúpiť aj v Európe

Spoločnosť OnePlus pomaly ale isto smeruje medzi renomovaných výrobcov smartfónov. Ich posledný model smartfónu s označením OnePlus 3T sa teší nesmierne dobrým hodnoteniam a ešte lepšiemu dopytu.

OnePlus 3 a OnePlus 3T dostávajú aktualizáciu na OS Android 7.1.1 Nougat

Pokiaľ vlastníte jeden z veľmi dobre hodnotených smartfónov OnePlus 3 alebo OnePlus 3T, očakávajte aktualizáciu. Verzia softvéru OxygenOS 4.1.0 so sebou prináša Android Nougat vo verzii 7.1.1.

OnePlus 4 nebude: Namiesto toho príde OnePlus 5 s 256GB úložiskom, dual-edge displejom a 23 Mpx foťákom!

Najnovšie informácie z Kórey naznačujú, že novou vlajkovou loďou spoločnosti OnePlus bude model OnePlus 5. Možno sa pýtate, kam sa podel OnePlus 4, keďže najnovší aktuálne predávaný model je OnePlus 3T.

Výrobca OnePlus prišiel s netradičnou valentínskou reklamou. Zlacnel aj príslušenstvo

Spojiť sviatok svätého Valentína s technológiami nie je jednoduché a ak chcete v tomto období promovať, potrebujete poriadne kreatívnu hlavu. V OnePlus zrejme takú majú.

Súboj rýchlych nabíjaní: Vyhrá ekonomickejší OnePlus 3T alebo prémiový Google Pixel XL?

Pri smartfóne OnePlus 3T jeho výrobca okrem iných vlastností neustále vyzdvihuje vlastnú technológiu rýchleho nabíjania zvanú DASH Charge.

OnePlus 3T sa k vám dostane rýchlejšie. Výrobca pristúpi k okamžitému odosielaniu objednávok

Smartfón OnePlus 3 a jeho vylepšený súrodenec OnePlus 3T sa v roku 2016 predávali nad očakávania. Zariadenia boli a stále sú mnohými oceňované za ich pomer vysokej kvality voči cene.

VIDEO: Ako veľmi sa po dizajnovej stránke podobajú Vernee Apollo a OnePlus 3T?

Ak by sme na trhu hľadali dva veľmi podobné čínske smartfóny z rovnakej triedy, istotne by sme vedľa seba postavili Vernee Apollo a OnePlus 3T.

OnePlus 3 získava aktualizáciu na OxygenOS 4.0.1, založený je na Android 7.0 Nougat

OnePlus konečne začal rozposielať veľkú aktualizáciu aj pre svoju minuloročnú vlajkovú loď, OnePlus 3.

OnePlus 3 a OnePlus 3T dostávajú veľkú aktualizáciu na Android Nougat

Majitelia skvelých smartfónov OnePlus 3 a OnePlus 3T sa dočkali. Po dlhom procese beta testovania výrobca najnovšie oznámil, že spoločnosť začala s uvoľňovaním novej stabilnej verzie OS.

Porovnanie: Je lepšou voľbou Vernee Apollo alebo OnePlus 3T?

Spoločnosť OnePlus len pred nedávnom predstavila nástupcu, alebo skôr aktualizovanú verziu smartfónu OnePlus 3. Jeho názov je OnePlus 3T aj keď jeho dizajn zostal nezmenený, výrobca vylepšil parametre.

Ľudia v Anglicku stáli v dlhom rade kvôli smartfónu. Nešlo však o iPhone ale o čínske zariadenie

Dav ľudí, ktorí čakajú v dlhom zástupe len kvôli tomu, aby si kúpili smartfón, sa zvykne spájať s iPhone zariadením od Apple. V USA pri štarte predaja tohto smartfónu nie je dlhý rad čakajúcich vôbec výnimočný.

OnePlus natočil extrémny unboxing modelu 3T: V stíhačke na českom letisku

Videá z rozbaľovania produktov sú často nudné. Väčšinou, keď si nejaké také video otvárate presne viete, čo v ňom očakávať.

OnePlus 3 dostáva aktualizáciu. Pridáva vyššie snímkovanie pri zázname FHD videa

Smartfón OnePlus 3 síce nahradil novší model OnePlus 3T, no to neznamená, že sa na neho výrobca po softvérovej stránke vykašle.

Aké rýchle je DASH Charge nabíjanie nového OnePlus 3T? Pozrite si porovnávacie VIDEO

Deň používania po polhodine nabíjania. Aj s touto vlastnosťou bol prezentovaný inovovaný model smartfónu OnePlus 3T, ktorý bol predstavený len nedávno.

OnePlus v Európe a Amerike končí s predajom OnePlus 3. Len deň po uvedení OnePlus 3T

Spoločnosť OnePlus včera zo svojho online obchodu stiahla OnePlus 3. Ide o priamy dôsledok uvedenia ich vylepšenej novinky, OnePlus 3T.

Stiahnite si pozadia z OnePlus 3T, ktoré vytvoril abstraktný umelec

Hlavne po hardvérovej stránke aktualizovaný smartfón OnePlus 3T uzrel oficiálne svetlo svete len včera. Dostal väčší výkon, batériu alebo predný 16 Mpx fotoaparát.