Nokia

Nokia

Veľký návrat legendy: Toto je nová Nokia 6!

Prvý Android smartfón s názvom Nokia, ktorý beží na operačnom systéme Android je tu. Prichádza však s obmedzením, ktoré mnohých nepoteší.

Uniknutá fotka z prezentácie Nokie odhalila ďalšie plány: Tento rok 6-7 Nokia smartfónov!

Vyzerá to tak, že Nokia/HMD plánujú čo najrýchlejšie vyrobiť hneď niekoľko Android zariadení, aby tak zaplnili celé portfólio.

Je toto vlajková loď Nokie? Gigantický výkon zabezpečí najnovší Snapdragon 835 a 6GB RAM!

HDM, spoločnosť, ktorá vlastní právo pre využívanie značky Nokia sa konečne zmohla a prvé smartfóny Nokia predstaví už v prvom štvrťroku 2017.

Spoločnosť HMD Global predstavila prvé Nokie! Stoja 25 eur a smart výbavu nečakajte

Fínske konzorcium HMD Global, ktoré sa stalo vlastníkom licencie na značku Nokia, predstaví prvé smartfóny pod touto značkou a s OS Android na podujatí MWC 2017.

Nokia smartfón na prvých fotografiách. Celokovové telo a Snapdragon 820

To, že legendárna Nokia sa vracia späť do hry, v ktorej sa bojuje o priazeň zákazníka v segmente smartfónov, už vieme dlhšie. Nedávno to dokonca potvrdili predstavitelia spoločnosti.

Nokia chystá fenomenálny návrat: 2 smartfóny, TOP špecifikácie, veľmi prijateľná suma!

Ešte v máji sme informovali o tom, že názov Nokia na smartfónovej scéne opäť ožije. Táto novinka medzi našimi čitateľmi vyvolala vlnu nadšenia, ktorá sa odzrkadlila aj na ankete.

VIDEO: Ktorý smartfón je kráľom multitaskingu? 7 rokov stará Nokia!

V dnešnej dobe sme svedkami produkcie smartfónov, ktoré majú vo svojich útrobách až 6 GB kapacitu operačnej pamäte RAM. Výrobcovia túto kapacitu často spájajú s multitaskingom.

TOP 10 faktov o mobilných telefónoch, ktoré dnes mladí používatelia smartfónov nechápu

Roky plynú a trh s mobilnými technológiami sa mení a to poriadne rýchlo. Dnešní mladí používatelia smartfónov vysedávajúci pred školou, hrajú na svojich smartfónoch najnovšie online hry a popri tom stíhajú odpisovať ostatným na WhatsApp-e.

Objavil sa render nového smartfónu NOKIA. Podvrh alebo skutočnosť?

Čínska sociálna sieť Weibo nám už ukázala množstvo "uniknutých" informácií a hlavne snímok týkajúcich sa ešte nepredstavených smartfónov, pričom k nim pribudol ďalší.

Nokia predala mapy HERE za 3,07 miliardy dolárov automobilkám

Podľa očakávaní, nokia v pondelok ráno oznámila predaj svojich mapových podkladov HERE konzorciu automobiliek v zastúpení Audi AG, BMW Group a Daimler AG za sumu 3,07 miliardy dolárov.

TOP 5 lacných smartfónov s dlhou výdržou batérie

Výdrž batérie je pri smartfónoch jeden z najdôležitejších aspektov a práve poriadnou výdržou sa chvália hlavne vlajkové lode výrobcov, ktoré sú často vybavené masívnymi kapacitami akumulátorov.
video

SÚBOJ: Nokia 3310 vs. 20 mm kaliber na VIDEU

Iba málo telefónov sa môže pochváliť tak ikonickým statusom, aký so sebou nosí Nokia 3310. Tento legendárny mobil pred viac než desiatimi rokmi doslova ovládol svet.

Začali s výrobou papiera a skončili v rukách Microsoftu – legendárna Nokia oslavuje 150. výročie

Aj keď spoločnosť Nokia predala svoju divíziu mobilných telefónov spoločnosti Microsoft, stále si zachovala svoj biznis v oblasti špičkových sieťových technológií ako aj máp, a to po 150. rokoch.

Pozrite sa ako vyzerali logá technologických firiem predtým, ako sa stali slávne

Logo je veľmi dôležité a jedná sa o viac-menej grafickú podobu značky alebo názvu konkrétnej spoločnosti, ktoré ich sprevádza a odlišuje od konkurencie na trhu.

Tomu sa hovorí pokrok! Pozrite sa, ako vyzerali prvé telefóny najväčších výrobcov

Aj keď dnes sa nám zdá absolútne prirodzené telefonovať trebárs s človekom z druhého konca republiky a kráčať pri tom po ulici, pred pár rokmi to bol nonsens.

Android tablet Nokia N1 sa vypredal do niekoľkých minút. Opäť

Asi pred týždňom sme vás informovali o predajnom úspechu nového Android tabletu od Nokie s označením N1, ktorý sa vypredal behom pár minút a svojho majiteľa si vtedy našlo 20 000 kusov týchto tabletov.