Nokia

Nokia
Nokia 3310

Nokia 3310 oficiálne: Privítajte znovuzrodenie legendy!

Nemožné sa stalo skutočnosťou. Legendárna Nokia 3310 má nasledovníka. Znesie 22 hodín nepretržitého hovoru, v pohotovostnom režime vydrží mesiac a prichádza s originálnym zvonením Nokia Tune.

Nové info o Nokia 3310: Rovnaký dizajn a veľký farebný displej

O tom, že bude reinkarnovaná Nokia 3310, ktorá je určite na ceste, stáť 59 € už vieme. Teraz dokonca poznáme niekoľko ďalších informácií.

FOTO: Je toto nová podoba reinkarnovanej Nokia 3310?

Staručká Nokia 3310 je krásnym príkladom toho, ako sa z obyčajného produktu môže stáť objekt, ktorý vyvoláva pocity nostalgie.

Avizovaná Nokia 3: Displej s veľkosťou 5,2″ a čipset Snapdragon 425

Len včera sme sa dozvedeli, že znovuzrodená fínska Nokia predstaví na podujatí MWC 2017 tri nové zariadenia. Má ísť o modely Nokia 3, Nokia 5 a dokonca o Nokiu 3310.

Nokia chystá modernú verziu 3310-tky! Okrem toho príde aj Nokia 3 a Nokia 5

HMD, fínska spoločnosť, ktorú riadia bývalí zamestnanci legendárneho fínskeho výrobcu telefónov práve pripravuje niekoľko Android smartfónov, ktoré majú byť predstavené budúci týždeň počas veľtrhu MWC 2017.

Nokia vzkriesi slávnu značku N Series. Naznačuje to patentová prihláška výrobcu a fotografia

Fínske konzorcium HMD Global, ktoré znovuzrodenú značku Nokia zastrešuje, sa zatiaľ predviedlo s jedným modelom smartfónu. Ide o zariadenie Nokia 6.

Bývalý vojak stále používa Nokia 3310. Prežila s ním vojnu v Iraku aj Afganistane

Bývalý vojak si svoju Nokiu 3310 kúpil v roku 2000. Po sedemnástich rokoch mu stále funguje bez problémov.

Nokia P1 prichádza: Súhrn všetkých známych informácií, ceny a špecifikácií!

Vlajková loď skupiny HMD Global pod názvom Nokia je takmer tu.

Nokia sa vráti v štýle: Takto by mohol vyzerať ich TOP model!

Najväčší mobilný veľtrh na svete, Mobile World Congress, je na pláne už budúci mesiac. Počas tohto technologického sviatku výrobcovia zo všetkých kútov sveta do Barcelony prinesú svoje najhorúcejšie novinky.

Nokia práve potvrdila svoju vlajkovú loď: Poháňať ju má najvýkonnejší procesor!

Nokia 6 pod taktovkou spoločnosti, ktorá ju má na starosti, HMD Global, sa na čínsky trh dostala len nedávno. Nové zariadenie bolo natoľko populárne, že sa vypredalo za jednu minútu.

Nokia má pripravovať monštruózny 18,4-palcový tablet!

Špekulácie sa rozdeľujú na tie, ktoré sú takmer overené a také, ktoré sú ešte veľmi divoké na to, aby sme sa na ne mohli spoľahnúť. Táto informácia určite spadá do tej druhej skupiny.

Nokia 6 je obrovský hit: Hneď prvý deň sa vypredala za 1 minútu

Nokia je späť a vo veľkom štýle. Novinka v podobe Nokia 6 sa v stredajšom výpredaji vypredala za krátku jednu minútu. Zariadenie bolo exkluzívne dostupné v obchode JD.com, jednom z najväčších čínskych eshopov za cenu 232 EUR.

Nokia P1 mieri na MWC: Ponúkne Snapdragon 835 QHD IGZO displej a foťák s certifikáciou Zeiss!

Nie je žiadnym tajomstvom, že tohtoročnú plejádu očakávaných high-end smartfónov doplní jeden nováčik, ktorým nebude nikto iný ako legendárna Nokia.

VIDEO: Toto je vlajková loď Nokia 8 so Snapdragon 835, 24 Mpx foťákom a viac!

Aj napriek tomu, že spoločnosť HDM svoj prvý Nokia smartfón oficiálne na CES nepredstavila, resp. ukázala, predsa sa tam len mihol. Ak sa pýtate, ako je to možné, išlo o súčasť ukážky Qualcommu a ich nového procesoru Snapdragon 835.

Nokia nepoľavuje: O mesiac predstaví ďalší smartfón, ktorý bude ešte lacnejší

Fínske konzorcium HMD Global včera oficiálne predstavilo smartfón legendárnej značky Nokia, ktorý beží na operačnom systéme Android.

Veľký návrat legendy: Toto je nová Nokia 6!

Prvý Android smartfón s názvom Nokia, ktorý beží na operačnom systéme Android je tu. Prichádza však s obmedzením, ktoré mnohých nepoteší.