Motorola

Motorola

Moto G5 a Moto G5 Plus oficiálne: Nekompromisný pomer výbavy a ceny

Spoločnosť Lenovo, vlastník Motoroly, včera počas MWC 2017 predstavila nové modely smartfónov s označením Moto G5 a Moto G5 Plus.

Smartfón a klasická vysielačka v jednom? Stačí pripojiť modul LINC

Kým vysielačky stoja na začiatku modernej éry instantnej osobnej komunikácie, smartfóny sa nachádzajú na jej konci. Technologický pokrok je značný.
Moto G5 Plus

Moto G5 Plus zachytený na propagačných materiáloch. Plast prezliekol za kov

Spoločnosť Lenovo po prevzatí hardvérovej divízie Motorola vyprodukovala niekoľko zaujímavých smartfónov, medzi ktorými nechýbal ani podarený model G4 Plus.

Smartfón Moto X Play dostane v Európe aktualizáciu na Android Nougat. Už čoskoro!

Veľmi podarený smartfón Lenovo Moto X Play, ktorý bol predstavený ešte v auguste roka 2015, tiež obdrží najnovšiu verziu operačného systému Android.

Obľúbený Moto G4 Plus dostane nástupcu: Objavili sa fotografie, parametre aj cena

Lenovo Moto G4 Plus je veľmi podarený smartfón, ktorý ponúka príťažlivý pomer výbavy voči cene. Preto asi nikoho neprekvapí, že tento model dostane nástupcu.

RECENZIA Moto Z Play: Špičkový smartfón, ktorému (takmer) niet čo vytknúť

Spoločnosť Lenovo začiatkom októbra 2016 na Slovensku oficiálne predstavila smartfóny Moto Z, Moto Z Play, ale aj modulárne príslušenstvo MotoMods.

Unikli fotografie a informácie o smartfóne Moto M. Kovové telo a masívna batéria

Spoločnosť Lenovo len nedávno predviedla svoje schopnosti pri zariadeniach Moto Z a Moto Z Play, pričom sa im podaril napríklad tiež smartfón Moto G4 Plus.

Smartfóny Moto G4 a Moto G4 Plus dostávajú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat

Spoločnosť Motorola Lenovo sa drží svojich sľubov, ktoré hovorili o promptných aktualizáciách ich zariadení. Čerstvý update, ktorý sa už začal šíriť, dobieha zariadenia Moto G4 a Moto G4 Plus.

Ste stále na nabíjačke? Toto je TOP 5 smartfónov s najväčšou kapacitou batérie

Výdrž na jedno nabitie je stále najväčším problémom pri moderných smartfónoch. Výrobcovia dávajú často prednosť štíhlej konštrukcii pred väčšou kapacitou batérie.

OFICIÁLNE: Smartfóny Moto Z, Moto Z Play a príslušenstvo MotoMods na Slovensku!

Spoločnosť Lenovo nás včera na tlačovej konferencii podrobne informovala o príchode nových smartfónov na slovenský trh. Ide pritom o vlajkový model Moto Z, ale aj cenovo dostupnejší variant.

VIDEO: Ako sa ochrániť pred zombie? Smartfónom Moto Z a MotoMods projektorom

Kreatívne a zábavné reklamy máme určite radšej, ako tie tradičné, ktoré len opisujú vlastnosti zariadenia a často preháňajú. V kreatívnych reklamách bol vždy dobrý Samsung a Lenovo ho aktuálne dobehlo.
Moto M

Moto M: Stredná trieda s 5,5-palcovým FHD diplejom, 8-jadrovým procesorom a 4 GB RAM

Ak vás nový rad Moto Z smartfónov s modulárnym príslušenstvom nezaujal, možno by ste si mali pozrieť zatiaľ nepredstavenú novinku Moto M, ktorá unikla vďaka čínskej TENAA.

Úžasný koncept Motorola DROID Turbo 3: Kiež by bol skutočný

Kým napríklad v automobilovom priemysle slintáme nad konceptmi vozidiel rôznych výrobcov pravidelne, v segmente smartfónov je dizajnových konceptov podstatne menej.

Foto modul pre Moto Z smartfóny. Monštrum s 10-násobným optickým priblížením

Najlepším mobilným fotoaparátom súčasnosti disponuje Samsung Galaxy S7 / S7 edge, Galaxy Note 7 ale aj HTC 10. Tie však budú zrejme čoskoro prekonané.
Moto Z Play

Moto Z Play: Takto bude vyzerať lacnejšia alternatíva vlajkovej lode Moto Z

Zdá sa, že výrobca sa nesnaží skrývať Moto Z Play zariadenie, ktoré doplní Moto Z rad. Po minulých únikoch, vďaka ktorým sme poznali špecifikácie, dnes máme možnosť vidieť túto novinku strednej triedy v čiernom a bielom prevedení.

Motorola naznačuje, že jej Samsung ukradol jednu zo zobrazovacích funkcií displeja

Spoločnosť Motorola patrí k populárnym výrobcom rôznych zariadení a v jej bohatej histórii môžme nájsť množstvo rôznych prvenstiev. Hovoríme o prvom mobilnom telefóne na svete, vysielačke alebo autorádiu.