LG G6

LG G6

Potvrdené: LG G6 dostane do výbavy pokrokový displej s netradičným pomerom strán

Nový vlajkový smartfón kórejskej spoločnosti LG sa pomaly blíži a kúsok po kúsku dostávame jeho reálnu podobu. LG G6 dostane podľa potvrdených informácií netradičný displej.

Technologický šéf LG prezradil niekoľko detailov o blížiacom sa LG G6

Po kolách dohadov a neoficiálnych informácií o LG G6 tu máme konečne aj pár potvrdených záverov. Magazínu The Wall Street Journal sa s nimi zdôveril jeden z popredných predstaviteľov LG.

LG G6 môže byť citeľne lacnejší. Náklady na výrobu budú menšie

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa modulárna konštrukcia modelu LG G5 nestretla s väčším úspechom. Kostrbatý koncept vymeniteľného príslušenstva, ktoré je navyše relatívne drahé, nebol dobrou cestou.

LG G6 na novej FOTO. Podobnosť so súčasnou generáciou LG G5 zaručená

Pred pár týždňami sa vynorila informácia, že nová generácia vlajkového smartfónu od LG, model G6, bude po dizajnovej stránke korešpondovať so súčasnou generáciou.

LG G6 môže vyzerať ako súčasný model G5. Naznačuje to prvý render

Začiatkom roka 2017 očakávame predstavenie niekoľkých top modelov smartfónov renomovaných výrobcov. Nebude medzi nimi chýbať ani kórejská spoločnosť LG.

LG G6 má byť odolný voči vode. Stratí však unikátnu vlastnosť

LG G5 sa nepredáva tak, ako by si to juhokórejské LG pravdepodobne prialo. Aj preto museli pri navrhovaní budúcoročného vlajkového modelu spraviť niekoľko zmien.