Lenovo

Lenovo
Všetky novinky o Android zariadiach značky Lenovo

Smartfón a klasická vysielačka v jednom? Stačí pripojiť modul LINC

Kým vysielačky stoja na začiatku modernej éry instantnej osobnej komunikácie, smartfóny sa nachádzajú na jej konci. Technologický pokrok je značný.
Moto G5 Plus

Moto G5 Plus zachytený na propagačných materiáloch. Plast prezliekol za kov

Spoločnosť Lenovo po prevzatí hardvérovej divízie Motorola vyprodukovala niekoľko zaujímavých smartfónov, medzi ktorými nechýbal ani podarený model G4 Plus.

Smartfón Moto G5 Plus zachytený na fotografii. Prezradila parametre

Prvé zmienky o pripravovanom smartfóne Moto G5 Plus sa objavili ešte začiatkom januára 2017. Jeho predošlá generácia bola, resp. stále je medzi používateľmi veľmi obľúbená.

Príslušenstvo Moto Mods ako solárna nabíjačka? Jeden z mnohých dobrých nápadov

Koncept modularity odštartoval v segmente smartfónov výrobca LG s modelom G5. Ich vízia sa však neujala. Jednoduchšie a použiteľnejšie riešenie prinieslo až Lenovo.

Aktualizácia na Android Nougat pre smartfón Moto Z Play odštartovala

Smartfón Moto Z Play patrí medzi najlepšie kúsky zo širokej plejády inteligentných mobilných telefónov, ktoré boli predstavené v minulom roku.

Obľúbený Moto G4 Plus dostane nástupcu: Objavili sa fotografie, parametre aj cena

Lenovo Moto G4 Plus je veľmi podarený smartfón, ktorý ponúka príťažlivý pomer výbavy voči cene. Preto asi nikoho neprekvapí, že tento model dostane nástupcu.

RECENZIA Lenovo Yoga Book – spojenie 2v1, ktoré konečne dáva zmysel

Keď sa mám zamyslieť nad tým, koľko produktov pýšiacich sa s označením 2v1 sa mi páči a koľko z nich skutočne dáva zmysel, nenapočítam ich asi päť.

ZUK Edge oficiálne: Snapdragon 821 a minimum bočných rámikov

ZUK je subbrand čínskeho giganta Lenovo a práve pod touto značkou bol aktuálne predstavený nový model so stručným názvom ZUK Edge. Je minimálne zaujímavý.

Unikátny Lenovo Yoga Book dostane Chrome OS. Doplní verziu s OS Android a Windows

V priebehu októbra 2016 spoločnosť Lenovo na našom trhu predstavila zariadenie Yoga Book, ktoré reprezentuje segment prístrojov z kategórie 2 v 1.

Smartfóny Moto G4 a Moto G4 Plus dostávajú Android 7.0 Nougat!

Ak sa obzrieme späť do októbra tohto roka, spoločnosť Lenovo vtedy oznámila, že ich smartfóny Moto G4 a Moto G4 Plus určite obdržia aktualizáciu na najnovší Android.

Lenovo príde v roku 2017 s novými Moto Mods modulmi. Môže ich byť až 12

Ak ste majiteľom jedného z úspešných Moto Z / Moto Z Play smartfónov, ktoré sú dostupné aj na našom trhu, určite vám okrem nich učarovalo tiež modulárne príslušenstvo.

AKTUALIZOVANÉ: Lenovo upravuje stratégiu. Všetky smartfóny výrobcu budú používať jednotnú značku

Už asi všetci vieme, že spoločnosť Motorola prešla pod krídla čínskeho giganta Lenovo. Ten ju prevzal od spoločnosti Google v roku 2014 s kúpnou cenou približne 2,9 miliardy.

Myslite na svoj biznis s notebookmi Think

Podľa nového zákona sa stali čítačky, spolu s elektronickými dokladmi, povinným doplnkom pre podnikateľov. Prostredníctvom čítačiek totiž budú komunikovať s úradmi a vybavovať tak veci bez nutnosti ich návštevy.

RECENZIA Moto Z Play: Špičkový smartfón, ktorému (takmer) niet čo vytknúť

Spoločnosť Lenovo začiatkom októbra 2016 na Slovensku oficiálne predstavila smartfóny Moto Z, Moto Z Play, ale aj modulárne príslušenstvo MotoMods.

Unikli fotografie a informácie o smartfóne Moto M. Kovové telo a masívna batéria

Spoločnosť Lenovo len nedávno predviedla svoje schopnosti pri zariadeniach Moto Z a Moto Z Play, pričom sa im podaril napríklad tiež smartfón Moto G4 Plus.

Smartfóny Moto G4 a Moto G4 Plus dostávajú aktualizáciu na Android 7.0 Nougat

Spoločnosť Motorola Lenovo sa drží svojich sľubov, ktoré hovorili o promptných aktualizáciách ich zariadení. Čerstvý update, ktorý sa už začal šíriť, dobieha zariadenia Moto G4 a Moto G4 Plus.