Lenovo

Lenovo
Všetky novinky o Android zariadiach značky Lenovo

Štýlový fitness náramok, ktorý musíte mať! Značka Lenovo, dve farby a OLED displej

Lenovo smartfóny a aj notebook poznáte určite veľmi dobre. Spoločnosť Lenovo však neobišla ani segment nositeľných zariadení.

Lenovo Moto Z2 sa črtá na prvej snímke. Duálny fotoaparát a opäť poriadne štíhle telo

Minuloročná vlajková loď Moto Z sa podarila. Išlo o najtenší high-end smartfón, ktorý bol sprevádzaný výkonným procesorom, dobrým fotoaparátom a skvele optimalizovaným systémom.
Moto G5

FOTO: Lenovo Moto G5 v redakcii. Pýtajte sa, čo vás zaujíma

Lenovo Moto G5 prináša prémiovosť pre všetkých. Aspoň takto začína oficiálna tlačová správa, ktorá sprevádza včerajšiu premiéru tohto smartfónu na našom slovenskom trhu.
Moto Mod

Vlastníte Lenovo Moto Z alebo Z Play? Toto Moto Mod príslušenstvo budete chcieť

O smartfónoch Lenovo Moto Z, Moto Z Play a hlavne o jeho modulárnom príslušenstve sme už písali neraz. Veľmi použiteľná a jednoduchá koncepcia rozšírenej funkcionality daných smartfónov sa nám páči.

Samsung Galaxy S7 vo svete lacnie. Ako je na tom u nás, oplatí sa vôbec kúpa vlaňajších TOP modelov?

Každoročný príchod nových generácií vlajkových lodí znamená dve veci. Zákazníci hľadajúci maximálne technologické možnosti si opäť prídu na svoje a tí ekonomickejšie zmýšlajúci sa poobzerajú po minuloročných vlajkových lodiach.
Moto M

RECENZIA Lenovo Moto M: Kovové telo a pekný vzhľad nie je všetko

Keď sme testovali Lenovo Moto G4 Plus, boli sme celkom nadšení z toho, čo môžeme za dané peniaze dostať. Smartfón bol ale zhotovený z plastu a za zrovna pekný sa označiť nedal.

Smartfón a klasická vysielačka v jednom? Stačí pripojiť modul LINC

Kým vysielačky stoja na začiatku modernej éry instantnej osobnej komunikácie, smartfóny sa nachádzajú na jej konci. Technologický pokrok je značný.
Moto G5 Plus

Moto G5 Plus zachytený na propagačných materiáloch. Plast prezliekol za kov

Spoločnosť Lenovo po prevzatí hardvérovej divízie Motorola vyprodukovala niekoľko zaujímavých smartfónov, medzi ktorými nechýbal ani podarený model G4 Plus.

Smartfón Moto G5 Plus zachytený na fotografii. Prezradila parametre

Prvé zmienky o pripravovanom smartfóne Moto G5 Plus sa objavili ešte začiatkom januára 2017. Jeho predošlá generácia bola, resp. stále je medzi používateľmi veľmi obľúbená.

Príslušenstvo Moto Mods ako solárna nabíjačka? Jeden z mnohých dobrých nápadov

Koncept modularity odštartoval v segmente smartfónov výrobca LG s modelom G5. Ich vízia sa však neujala. Jednoduchšie a použiteľnejšie riešenie prinieslo až Lenovo.

Aktualizácia na Android Nougat pre smartfón Moto Z Play odštartovala

Smartfón Moto Z Play patrí medzi najlepšie kúsky zo širokej plejády inteligentných mobilných telefónov, ktoré boli predstavené v minulom roku.

Obľúbený Moto G4 Plus dostane nástupcu: Objavili sa fotografie, parametre aj cena

Lenovo Moto G4 Plus je veľmi podarený smartfón, ktorý ponúka príťažlivý pomer výbavy voči cene. Preto asi nikoho neprekvapí, že tento model dostane nástupcu.

RECENZIA Lenovo Yoga Book – spojenie 2v1, ktoré konečne dáva zmysel

Keď sa mám zamyslieť nad tým, koľko produktov pýšiacich sa s označením 2v1 sa mi páči a koľko z nich skutočne dáva zmysel, nenapočítam ich asi päť.

ZUK Edge oficiálne: Snapdragon 821 a minimum bočných rámikov

ZUK je subbrand čínskeho giganta Lenovo a práve pod touto značkou bol aktuálne predstavený nový model so stručným názvom ZUK Edge. Je minimálne zaujímavý.

Unikátny Lenovo Yoga Book dostane Chrome OS. Doplní verziu s OS Android a Windows

V priebehu októbra 2016 spoločnosť Lenovo na našom trhu predstavila zariadenie Yoga Book, ktoré reprezentuje segment prístrojov z kategórie 2 v 1.

Smartfóny Moto G4 a Moto G4 Plus dostávajú Android 7.0 Nougat!

Ak sa obzrieme späť do októbra tohto roka, spoločnosť Lenovo vtedy oznámila, že ich smartfóny Moto G4 a Moto G4 Plus určite obdržia aktualizáciu na najnovší Android.