LeEco

LeEco

Číňania reagujú na MWC: Tieto perfektné smartfóny môžete mať s poriadnou zľavou!

Keďže dnes začína dlho očakávané podujatie Mobile World Congress v Barcelone, čínsky e-shop GearBest sa rozhodol mať tiež svoje vlastné MWC, ktoré pretvoril do špeciálnej akciovej ponuky, v ktorej nájdete najmä množstvo smartfónov, ale aj smart hodiniek či rôznych gadgetov.

TOP telefóny za 200€? Máme pre vás perfektné tipy, ktoré by ste nemali prehliadnuť!

Nový rok sa pomaly rozbieha a novoročné výpredaje s ním. Známy čínsky e-shop GearBest.com si pre vás pripravil doslova novoročnú apokalypsu cien.

Android 6.0 Marshmallow a 6000 mAh batéria. Žiadny smartfón ale bicykel od LeEco

LeEco, čínska spoločnosť, ktorá len nedávno vstúpila so svojimi produktami na americký trh, sa taktiež účastní podujatia CES 2017. Ukázala na ňom rovno dva bicykle.

Sú čínske telefóny naozaj tak dobré? Toto ponúka jeden z tých najlepších!

Vianoce sa blížia naozaj rýchlejšie, ako sa mnohým z nás zdá alebo ako by si mnohí z nás želali. Predvianočných akciových ponúk neustále pribúda a s nimi priamo úmerne aj plné obchody, nákupný ošiaľ a dlhé rady pri pokladniach.

TOP 3 vianočné darčeky, ktoré vás nezderú z peňazí sú ešte lacnejšie! Máme zľavové kupóny

Vianoce sú tu za tri týždne a preto je najvyšší čas začať premýšľať nad tým čím spravíte radosť svojim blízkym alebo napríklad sebe.

Neviete čo uložiť pod stromček? Inšpirujte sa týmito TOP ponukami za najnižšie ceny!

Aj keď je to ťažko uveriteľné, Vianoce sa pomaly ale isto blížia, a tak by sme mali začať aspoň uvažovať nad tým, čím obdarujeme svojich najbližších. Dávame vám preto echo na ďalšiu veľkú predajnú akciu, tentokrát ponúkanú zo strany našich kamarátov z GeekBuying.com.

Odhadovaný medziročný nárast 541%. Toto je najrýchlejšie rastúca značka smartfónov na svete

Ak by ste niekomu položili otázku, ktorý výrobca, či skôr značka smartfónov rastie najrýchlejšie, zrejme by neuhádol. Trafiť by ale mohol krajinu pôvodu, ktorou je Čína.

3 TOP vlajkové lode za mimoriadne výhodnú cenu!

Náš ďalší partnerský e-shop v týchto dňoch spúšťa zaujímavú akciu, o ktorej nás samozrejme nezabudol informovať. Týka sa troch vlajkových lodí rôznych výrobcov, ktoré sú pre vás v ponuke za zníženú cenu a s bonusom v podobe zľavového kupónu.

LeEco Le Pro 3 je mimoriadne úspešný. Prvá várka zariadení sa vypredala za 15 sekúnd

Od oficiálneho predstavenia smartfónu LeEco Le Pro 3 ubehlo len pár dní, no už tu máme prvé údaje o jeho úspešnosti. Smartfón sa začal v domovskej krajine predávať len včera.

Smartfón LeEco Le Pro 3 oficiálne: Snapdragon 821, 6 GB RAM a viac

Po mnohých únikoch informácií a dohadoch o poriadne výkonnom smartfóne LeEco Le Pro 3 tu máme konečne oficiálne odhalenie. Novinka je rozhodne zaujímavá.

Čínske LeEco zosmiešňuje nový iPhone 7 Plus. Láka na predstavenie vlastného high-end smartfónu

Čínske LeEco si na 21. septembra v Pekingu naplánovalo tlačovú konferenciu, na ktorej uvidíme ich nový vlajkový model smartfónu. Volať sa bude LeEco Pro 3.

Kúpte si poriadne delo: LeEco Le Max 2, jeden z najvýkonnejších smartfónov je teraz v akcii!

Nestáva sa často, že by sa top modely niektorých výrobcov dostávali do zliav. Väčšinou sa takéto akcie týkajú hlavne lacnejších modelov, ktoré ani zďaleka neponúkajú takú výbavu, ako vlajkové lode. Ak hľadáte smartfón, ktorý v zuboch roztrhá všetko, čo mu príde po ruky, ste na správnej adrese.

Nové informácie o LeEco Le Pro 3: Interný dokument odhalil až 8 GB kapacitu RAM

Len včera sme vás informovali, že čínsky gigant LeEco 21. septembra predstaví nového „trhača benchmarkov". Vzhľadom na jeho parametre je táto prezývka veľmi trefná.

Snapdragon 821 a predstavenie 21. septembra. LeEco ukáže nového trhača benchmarkov

Čínsky výrobca LeEco v produkcii smartfónov s nadštandardnou hardvérovou výbavou nepoľavuje. Práve naopak. Už o pár dní by sme mali uvidieť jeho nový prírastok.

Až 5000 mAh batéria v tele tenkom len 7 mm. Aj taký má byť nový LeEco Pro 3

Čínsky výrobca LeEco veľmi rád prekvapuje, čo sme mohli vidieť už pri jeho predošlých smartfónoch. Inak tomu nebude ani pri nadchádzajúcej vlajkovej lodi.

LeEco Le 2S: Monštrum s 8GB RAM a Snapdragon 821!

Vyzerá to tak, že LeEco už teraz finišuje práce na nástupcovi nedávno predstaveného modelu, Le2. Súdime tak podľa nedávno uniknutých fotografií zariadenia, ktoré sa objavili na čínskej sociálnej sieti Weibo.