Bluboo

Bluboo

Odolný smartfón s poriadnym foťákom? 22,5 Mpx senzor, IP68 a 4GB RAM v odolnom tele!

Vyzerá to tak, že smartfóny CAT dostanú poriadne silnú konkurenciu. Tvrdopracujúci ľudia v Bluboo totiž pracujú na niečom špeciálnom. Ich novinka sa má volať R1 a ako už môžete vidieť z obrázkov, pôjde o poriadne odolný kúsok.

Smartfón za 9 €? BLUBOO spúšťa špeciálnu akciu, víťazom môžeš byť aj ty!

Bluboo je na v našich končinách stále jeden z tých menej známych výrobcov. Zaujímavý príbeh Bluboo začína v Číne, kde sa preslávil cenovo dostupnými zariadeniami až po uši nabitými zaujímavou výbavou.

VIDEO: BLUBOO Dual má snímač odtlačkov prstov, pomocou ktorého môžete ovládať hudbu a video

BLUBOO Dual nie je nové zariadenie. Spoločnosť ho predstavila ešte pred niekoľkými mesiacmi. Smartfón ponúka zaujímavý duálny fotoaparát, ktorý je schopný nafotiť snímky s efektom veľkej zrkadlovky.
video

SÚŤAŽ: Vyhrajte smartfón s duálnym fotoaparátom! + VIDEORECENZIA

Bluboo je jeden z mála výrobcov, ktorý sa nebojí experimentovať a svojim zákazníkom ponúknuť najnovšie trendy za doslova zlomok ceny. Toť príbeh Bluboo Dual, telefónu, ktorý doslova predbehol svoju čínsku konkurenciu.

SÚŤAŽ: Vyhrajte až 50 smartfónov od BLUBOO!

Zatiaľ čo mnohí čínski výrobcovia už odcestovali za tradičnými dovolenkami pred čínskym novým rokom, BLUBOO nespí a pripravuje parádnu súťaž, v ktorej výhercom môžete byť aj vy. Jej súčasťou sú tri vlny plné prekvapení.

TEST Bluboo Picasso 4G. Aký je ultra lacný smartfón z Číny?

Menej známy čínsky výrobca, meno významného umelca 20. storočia a cena približne 80 eur. Zaujímavý mix zhmotnený v smartfóne Bluboo Picasso 4G.

BLUBOO Dual vs Oukitel U20 Plus: Súboj dvoch lacných telefónov s duálnym fotoaparátom

Smartfóny s duálnym zadným fotoaparátom sú medzi používateľmi, ako aj výrobcami čoraz populárnejšie. Čínske firmy sa snažia na trh priniesť smartfóny s takouto výbavou čo najrýchlejšie, aby tak predbehli svoju konkurenciu.
video

VIDEO: Ani lacný telefón nemusí ponúknuť zlý fotoaparát! Tento telefón je toho dôkazom

Pozerajúc sa na nový BLUBOO Edge sme si v redakcii povedali, že novinka sa aspoň „na papieri“ skutočne podarila. Samozrejme, finálny úsudok budeme vedieť vysloviť až keď ho budeme mať v rukách.

VIDEO: Takto BLUBOO Edge zmeria každý tep vášho srdca

Inteligentné náramky už väčšinou prichádzajú s funkciou, ktorá zmeria váš srdečný tep. Pri telefón je však príbeh o niečo iný.

Lacnejšie už to nejde! Tento smartfón má duálny zadný fotoaparát za pár drobných!

Ak hľadáte smartfón, ktorý je niečím zvláštny, špeciálny resp. iný od ostatných a nechcete míňať veľa peňazí, máme perfektný tip. Najnovší model od spoločnosti BLUBOO s označením Dual ponúka tak, ako už je možno jasné z jeho názvu, duálny zadný fotoaparát.

Chcete duálny fotoaparát, no nechce platiť prémiové ceny? Tento smartfón to dokáže lacnejšie

O chystanom modeli čínskeho výrobcu BLUBOO s názvom Dual sme počuli už pred niekoľkými mesiacmi. Odvtedy sa firma skutočne posnažila a vyzerá to tak, že do vývoja dala čas a nemalé prostriedky.

Dá sa to vôbec lacnejšie? Smartfón za €46 alebo inteligentné hodinky za €19!

Vo svete čoraz drahších a drahších smartfónov sa objavil výrobca, ktorý to robí opačne. Chce priniesť prémiové produkty, no za čo najnižšiu cenu.

Bluboo sa pridáva k Black Friday ošiaľu! Tieto smartfóny ešte nikdy neboli tak lacné

Black Friday pomaly ale isto naberá na obrátkach. Netýka sa to len zeleného mimozemšťana ale aj čínskych predajcov a výrobcov, ktorí chcú doslova ohromiť zahraničných záujemcov, medzi ktorých patria aj Slováci.

VIDEO: Aký odolný je Edge displej na lacnejších čínskych modeloch? Pozrite sa!

S informáciami o najnovšom modeli od Bluboo, novom Bluboo Edge, akoby sa vrece roztrhlo! Musíme povedať, že jeho edge displej nás naozaj veľmi zaujal. Spoločnosť však upozorňuje, že nový displej v žiadnom prípade nie je „z cukru“.

Bluboo sa snaží okúzliť Slovákov: Pripravil veľkú aktualizáciu pre model Maya Max, toto ponúkne!

Bluboo Maya Max zastupujúci segment cenovo dostupných phabletov prišiel na trh len nedávno, v mesiaci september. Výrobca si pre toto zariadenie pripravil vôbec prvú aktualizáciu.

Tento smartfón má edge displej podobný Galaxy S7 edge. Stojí však len €117!

S novým pracovným týždňom začína aj nová éra zliav na čínskych e-shopoch. Naši kamaráti z Everbuying.net nás informovali o aktuálnej zľave na atraktívny smartfón.