Amazon

Amazon
Všetky novinky o Android zariadiach značky Amazon

AMAZON rozdáva 33 platených aplikácií a hier zadarmo

Populárny internetový obchod AMAZON, ktorý má svoje oddelenie aj s mobilnými aplikáciami a hrami, po dlhšom čase opäť prichádza s lákavou ponukou bezplatných aplikácií a hier.

Odomykanie smartfónu našim uchom? AMAZON má podobnú technológiu už patentovanú

Spoločnosť Amazon nadobudla patent na biometrickú technológiu, ktorá dokáže priniesť hneď niekoľko výhod pre používateľov smartfónov.

SŤAHUJTE: AMAZON rozdáva aplikácie a hry v hodnote 100 dolárov zadarmo!

Netrvalo dlho a Amazon na nás opäť vyrukoval s ponukou platených aplikácií a hier, ktoré si môžete stiahnuť úplne bezplatne.

SŤAHUJTE: AMAZON opäť rozdáva platené aplikácie a hry zadarmo!

Už sa pomaly stáva štandardom, že Amazon na nás z času na čas vyrukuje s pestrou ponukou platených aplikácií a hier, ktoré si môžeme stiahnuť zadarmo.

SŤAHUJTE: Amazon rozdáva 19 platených aplikácií zadarmo

S príchodom sviatku svätého Valentína si Amazon pre nás pripravil zaujímavé potešenie v podobe plateného obsahu zadarmo. Ako sme si už pri Amazone zvykli, ten rád pri príležitosti rôznych sviatkov a udalostí rozdáva aplikácie zadarmo a v tomto prípade ich je konkrétne 19.

AMAZON: Stiahnite si 33 platených aplikácií zadarmo!

Amazon nás opäť poteší aj na Nový rok a podobne ako na Vianoce, učiní tak aplikáciami zadarmo, ktoré inak stoja drahocenné eurá.

SŤAHUJTE: Amazon rozdáva množstvo aplikácií a hier zadarmo

Pri Amazone sme si už zvykli na nárazové akcie, počas ktorých ponúka platené aplikácie a hry v zľave, poprípade úplne bezplatne.

Nový Amazon Echo je ako by ste mali Google Now v reproduktore

Tak toto nečakal asi nikto. Amazon dnes predstavil reproduktor, ktorý sa ovláda pomocou hlasu. Volá sa Echo a predávať sa začne už o niekoľko týždňov.

Práca snov! Pozrite sa koľko sa zarába v Google, Microsofte, Facebooku a Apple

Ak je vašim cieľom v živote dostať každý mesiac poriadne tučnú výplatu, mali by ste sa v škole začať snažiť a zamestnať sa v povestnom Silicon Valley.

FOTO: Šialený telefón od Amazonu má 5 predných fotoaparátov

Na internete sa včera objavilo trio nových fotografií, na ktorých sa má nachádzať pripravovaný smartfón od spoločnosti Amazon.

iPadu klesol podiel na trhu, môže za to nemilosrdná konkurencia zo strany Androidu

Konečne dorazili čísla ohľadom predaných tabletov za posledný štvrťrok 2012 a aj napriek tomu, že Apple je stále na čele všetkých tabletov, podiel na trhu mu klesol takmer o tri percentá. Celkovo počet predaných tabletov...

Podľa najnovšej správy získavajú Android tablety väčší podiel na trhu, všetko na úkor iPadu

Podľa Strategy Analytics sa začína diať niečo, o čom sme doteraz len snívali. Android tablety začínajú sťahovať podiel na trhu, ktorý doteraz ovládal Apple s ich iPadom. Na konci tretieho kvartálu boli Android tablety...

Predaje Nexus 7 sú stále silné, no Google sa obáva nového iPad Mini

Amazon spravil pred pár rokmi odvážny, no správny krok, keď vypustil prvú generáciu Kindle Fire tabletov. Kindle Fire stál len $200 a odvtedy sa jeho druhá generácia stala ešte lacnejšou. Google spravil podobný krok...

Prehľad nových zariadení zo Septembra: Čo a kto to vlastne ohlásil?

September bol pre Android nezabudnuteľný. Na trh bolo uvedených niekoľko skvelých zariadení a o mnohých sa práve začalo rozprávať. Od ohlásenia nového Kindle Fire až po novinky od Motoroly, dnes si to všetko zhrnieme. Motorola Motorola...

Nepohodlná pravda: Stanú sa po uvedení Windows 8 Android tablety úplne bezvýznamné?

Nilay Patel a Dieter Bohn z The Verge prednedávnom publikovali článok, ktorý tvrdí, že keď sa na trh dostanú tablety s Windows 8 a Windows RT, Android tablety úplne vymrú. Veľmi nás to bolí,...

Kindle Fire a Kindle Fire HD v Európe už 25. Októbra

Kindle Fire a Kindle Fire HD po prvý krát opustia územie USA. Dva nové 7 palcové tablety, ktoré včera oznámil Amazon budú v Európe dostupné od 25. Októbra. Čo sa týka ceny, tak tam je...