Topky

Topky

Jeden z najlepších smartfónov minulého roka s 2K displejom teraz za šialene nízku cenu!

Partnerský e-shop nášho známeho e-shopu TomTop s názvom Cafago, nás dnes informoval o aktuálnej akciovej ponuke na vynikajúci smartfón čínskej špičky LeEco s názvom Le Max 2.

VIDEO: Obrovská batéria a poriadny výkon. K6000 Plus prekvapuje výbavou!

Čínsky výrobca Oukitel vypúšťa do sveta video, ktoré predstaví skutočný dizajn nového Oukitel K6000 Plus s ohromujúcou kapacitou batérie a najvyššou konfiguráciou spomedzi série K6000.

Toto je „Číňan“ bez kompromisov: 5,5“ 2K displej, 10-jadrový Helio X25 a 4 GB RAM za 233€!

Nie je to tak dávno, čo sme sa s „Číňanmi,“ ako smartfóny pochádzajúce z rúk čínskych výrobcov ľudia radi nazývajú, zoznamovali prvýkrát.

Muža (†32) zabil elektrický prúd: Vo vani používal iPhone

Pre jedného Brita sa používanie iPhonu vo vani stalo osudným. So záverom, že ho zabil elektrický prúd pri obhliadke tela prišiel samotný koroner.

TOP 5 smartfónov za dobrú cenu: V ponuke aj zariadenia z EÚ skladu bez doplatku DPH!

Predajca TomTop hlási čerstvé zľavy, ktoré sa týkajú niekoľkých, viac či menej zaujímavých smartfónov. Nižšie ceny sa týkajú obmedzeného počtu kusov, no výhodou je, že sú niektoré dostupné aj v európskom sklade.

Tieto červené jahody v skutočnosti vôbec nie sú červené. Ako to, že ich tak vidíme?

Odkedy sa internetový svet nevedel dohodnúť na farbe špeciálnych šiat prešli už dva roky. Ľudia sa hádali, pretože niekto ich videl ako bielo-zlaté, iní zas ako modro-čierne. Na internet sa opäť dostala fotografia, ktorá...

Spojenci USA zničili 200 dolárového drona raketou za 3 milióny

Drony pre armádu skutočným problémom. Japonci ich prelety v zakázaných zónach riešia lietajúcimi sieťami, iné štáty zas špeciálnymi zbraňami blokujúcimi signál či dokonca špeciálne trénovanými orlami.

Rodičia buďte opatrní: Ak vaše deti trávia veľa času pred obrazovkami, hrozia im tieto problémy!

Nová štúdia poukazuje na riziko, ktorému vystavujeme seba alebo svoje deti vtedy, ak nadmerne trávime čas pred obrazovkami. Či už je to pozeranie TV, používanie počítača či hranie konzolových hier. Riziko stúpa ako pri dospelých, tak aj pri deťoch.
GearBest

GearBest má 3 roky: Tieto zľavy na obľúbené zariadenie neprehliadnite!

Medzinárodný internetový predajca GearBest aktuálne oslavuje už tretie narodeniny a je jasné, že si pre svojich stálych, ale aj nových zákazníkov pri tejto príležitosti pripravil rôzne akcie, zľavy a súťaže.

Odolný smartfón s poriadnym foťákom? 22,5 Mpx senzor, IP68 a 4GB RAM v odolnom tele!

Vyzerá to tak, že smartfóny CAT dostanú poriadne silnú konkurenciu. Tvrdopracujúci ľudia v Bluboo totiž pracujú na niečom špeciálnom. Ich novinka sa má volať R1 a ako už môžete vidieť z obrázkov, pôjde o poriadne odolný kúsok.
video

VIDEORECENZIA: Tento smartfón nás zaskočil. Stojí zlomok ceny a ponúka všetko dôležité!

Sú dni, ktoré jednoducho prekvapia. Jeden taký som zažil začiatkom týždňa, keď zazvonila poštárka a do rúk mi strčila krabičku, ktorú som nečakal.
video

VIDEO: Vyskúšali sme vraj najlepšiu hernú konzolú pre rodinu. Je skutočne tak dobrá?

Je známe, že keď sa hrá na najznámejších konzolách či už PlayStation alebo Xbox, televízor je obsadený a vy sa tak môžete akurát pozerať, ako sa ten druhý zabáva. Nintendo je však toho názoru, že by sa to malo zmeniť.

Ako je možné, že tento smartfón vyzerá ako drahý Galaxy S7, no stojí len zlomok ceny?

Ak sa obzeráte po nejakom štýlovom, no zároveň výkonnom kúsku, možno práve pre vás je určená aktuálna akcia čínskeho e-shopu Everbuying.net.
video

VIDEO: Toto musíte mať doma. TOP zariadenia, ktoré sa fakt oplatia!

Inteligentné zariadenia prichádzajú v rôznej podobne a s rôznymi funkcionalitách. V najnovšej časti nášho videoseriálu Top Tech som sa pozrel na štvoricu tých, ktoré ma za uplynulých pár mesiacov ohúrili najviac.
UMi Z Pro

SÚŤAŽ: Vyhrajte toto 10-jadrové monštrum so 4 GB RAM a duálnym fotoaparátom!

Vyhrajte 10-jadrový smartfón so 4 GB RAM a duálnym fotoaparátom! Najzaujímavejší komentár vyhráva.

NÁVOD: Zhoršila sa vám výdrž batérie? Takto to vyriešite!

Pokiaľ sa vám zdá, že váš smartfón vydrží na jedno nabitie akosi menej napriek tomu, že ho používate prakticky rovnako, riešenie môže byť až smiešne jednoduché.