Instagram

Instagram

Instagram s novinkami. Dvojstupňové overenie a čiastočná cenzúra

Foto-sociálna sieť Instagram napreduje nielen vďaka rastúcemu počtu používateľov, ale aj vďaka novým funkciám. Tie, aspoň zatiaľ, vylepšujú používateľský zážitok z aplikácie.

VIDEO: Až 10 símok v jednom príspevku. Novinka pre Instagram je už dostupná

Začiatkom februára sme vás informovali, že foto sociálna sieť Instagram príde s novými možnosťami zdieľania obsahu. Novinka sa týkala testovacej verzie aplikácie a oddnes je už oficiálne dostupná pre všetkých.

Viac fotografií v jednom príspevku? Instagram pracuje na novej funkcii

Vývojári foto sociálnej siete Instagram pripravujú pre jej užívateľov novú funkciu, ktorá sa môže veľmi dobre ujať. Novinka sa objavila v testovacej verzii aplikácie označenej kódom 10.7.0.

Posledná aktualizácia pre Instagram môže byť nestabilná. Takto odstránite problém

Aplikácia foto sociálnej siete Instagram momentálne prechádza aktualizáciou, ktorá sa však celkom nepodarila. Twitter zaplavili príspevky od jej používateľov, ktorí sa sťažujú na nestabilitu.

Nudia vás fotky vašich priateľov? Sledujte tie najlepšie Instagram účty! Vol.1

Fenomén menom Instagram začal svoju verejnú púť v októbri roku 2010. Založil ho programátor Kevin Systrom spolu s ďalšou osobnosťou menom Mike Krieger.

Instagram prešiel aktualizáciou. Dostal ďalšiu novú funkciu

Foto sociálna sieť Instagram je v poslednom období aktualizovaná často. Vývojári neustále pridávajú nové funkcie, alebo vylepšujú tie staré.

Instagram chystá novinky: Vypnutie komentárov pod fotkami a odstránenie sledovateľov

Instagram včera oznámil, že do jeho aplikácie pribudnú nové funkcie. Tie budú dostupné pre Android a iOS. Prvou veľkou funkciou má byť možnosť vypnutia komentárov pod jednotlivými fotkami. Túto funkciu už Instagram testoval u niekoľkých vybraných účtoch. Teraz má byť dostupná celoplošne.

Instagram vám bude posielať upozornenia, ak si niekto urobí snímku obrazovky s vašou fotografiou

Niektorí používatelia foto sociálnej siete Instagram hlásia jej nový prvok bezpečnosti. Objavil sa po poslednej aktualizácii. Zatiaľ nie je jasné, či ide o plošnú novinku, alebo len o obmedzené používateľské testovanie.

Operačný systém Android má vlastný oficiálny Instagram profil

Zdá sa, že Instagram profily sa stávajú akousi sociálno-marketingovou povinnosťou spoločností a produktov podobne, ako napríklad Facebook stránky.

POTVRDENÉ: Instagram čoskoro príde so živým video vysielaním

Minulý mesiac sme vám priniesli správu, že foto sociálna sieť Instagram bude obohatená o novú funkcionalitu. Týkala sa v súčasnosti trendových živých videí.

Go Insta – Nová funkcia foto sociálnej siete Instagram na obzore

Sociálna sieť Instagram od svojho prapôvodu prešla mnohými zmenami. Jej vlastník, Facebook, ju neustále posúva vpred, a to hlavne novou funkcionalitou.

Aplikácia Instagram s novinkou. Fotografie sa budú dať približovať

Tzv. „pinch-to-zoom" funkcia je samozrejmosťou v každej aplikácii galérie pre fotografie ale aj v mnohých iných aplikáciach zameraných na fotografiu. Instagram sa jej až doteraz vyhýbal.

Facebook vykráda Snapchat. Instagram od teraz ponúkne funkciu „Story“

V dnešnej dobe je trendom byť na Internete čo najviac sociálny a prezrádzať o sebe všetko ľuďom, ktorých pravdepodobne nikdy nestretneme. Lídrom v tejto oblasti je jednoznačne Facebook, ktorý si chce získať používateľov Snapchatu.

Instagram získal ďalšiu užitočnú funkciu: Insta-preklady

Instagram aktuálne rastie ohromnou rýchlosťou. Foto sociálna sieť (alebo fotociálna) je platforma navrhnutá tak, aby ste sa so svojimi priateľmi podelili o svoje najzaujímavejšie fotografie. Či už je to jedlo, výlety alebo rodinné oslavy, zdieľať môžete naozaj čokoľvek. Instagram vám preto chce používanie služby ešte viac spríjemniť.

Instagram definitívne zmenil radenie fotografií na vašej nástenke

Začiatkom tohto roka predstavitelia Instagramu oznámili, že spúšťajú testovanie novej formy radenia príspevkov na tejto veľmi obľúbenej foto-sociálnej sieti. V jednoduchosti, fotografie sa už nebudú zobrazovať chronologicky, ale na základe istého algoritmu.

Oficiálne: Instagram prichádza s inovovaným dizajnom aplikácie aj hlavnej ikony

Foto sociálna sieť Instagram, ktorá patrí pod krídla Facebooku, prichádza po dlhšej dobe s výraznejšou zmenou vzhľadu užívateľského prostredia, známej ikony aplikácie ako aj pridružených aplikácií. Predošlé dohady tak dostali reálne kontúry.