Facebook

Facebook

Facebook vlastní štyri z piatich celosvetovo najsťahovanejších aplikácií

Facebook ako internetová spoločnosť už dávno nekraľuje iba segmentu sociálnych sietí. Po novom šéfuje aj mobilným aplikáciam. Tie sú so sociálnymi sieťami spoločnosti úzko spojené.

Vykradnúť Snapchat sa oplatilo. Príbehy na Instagrame majú viac aktívnych používateľov

V posledných týždňoch a mesiacoch vo vodách sociálnych sietí nič nerezonuje tak, ako funkcia príbehov a jej rôzne odnože. Funkcionalitu spopularizoval Snapchat, od ktorého ju odpozerali konkurenti.

Facebook Messenger je nezastaviteľný. Dosiahol nový rekord

Aplikácii Facebook Messenger sa podarilo dosiahnuť v júli minulého roka významný míľnik. Jeho tvorcovia zaznamenali jednu miliardu aktívnych používateľov mesačne, čo bolo rozhodne poriadne číslo.
Facebook

NÁVOD: Takto jednoducho vypnete otravné automatické prehrávanie videí v aplikácii Facebook

Sociálna sieť Facebook prešla v priebehu februára tohto roka veľkou aktualizáciou, ktorá priniesla niekoľko zmien. Väčšina z nich sa týkala zobrazovania video obsahu.

Facebook opäť „vykradol“ Snapchat. Priame správy a príbehy už aj v oficiálnej aplikácii

Jednoduchosť a minimalistický dizajn je niečo, čo oficiálnu aplikáciu Facebook obchádza už nejaký ten piatok. Facebook si je vedomý masívnej používateľskej základne, a preto do aplikácie tlačí čoraz viac funkcií.

Facebook Messenger zavádza novú funkciu, ktorá sa nedávno objavila aj v mapách Google

Facebook Messenger opäť dostane aktualizáciu a opäť príde s novou funkciou. Zdá sa, že okamžité zdieľanie umiestnenia v reálnom čase začína byť novým trendom v popredných aplikáciách.

Facebook Live môžete spustiť už aj z počítača či notebooku

Facebook Live, funkcia pre vysielanie naživo sa k takmer všetkým z nás dostala už minulý rok.

Facebook do Messengeru pridá reakcie, palec hore aj palec dole!

Facebook minulý rok obohatil možnosti reakcií na príspevky o päť nových súrodencov. Ľudia si na to rýchlo zvykli a nové riešenie si obľúbili. Podobný krok by mal nasledovať aj v komunikačnej aplikácii Messenger.

Slováci POZOR: Nezdieľajte súťaže na Facebooku, prídete o takúto sumu peňazí!

Pomaly ale isto sa stáva pravidlom, že podivné súťaže na Facebooku majú rovnakého menovateľa – podvodníka.

Facebook dostáva veľkú aktualizáciu. Prináša zmeny v zobrazovaní video obsahu

Predstavitelia najväčšej sociálnej siete Facebook dnes prišli s oznámením, ktoré hovorí o podstatných zmenách a novinkách pri zobrazovaní video obsahu.

Prečo je tento fialový holub po celom Facebooku?

Facebook cez víkend zachvátil kreslený obrázok fialového holuba. Najskôr ho začali používať snáď všetky meme stránky v okolí, neskôr ho začali spammovať aj bežní používatelia, ktorí chcú byť zaujímaví. O čo ale ide a odkiaľ vlastne pochádza?

Detailnejšia predpoveď počasia od sociálnej siete Facebook? Aktualizácia sa už šíri

Ak ráno otvárate medzi prvými aplikáciami tú, ktorá patrí sociálnej sieti Facebook, určite ste si všimli, že sa na vašej nástenke zvykne objaviť stručná predpoveď počasia.

Facebook má novú funkciu „Objavte ľudí“. Má zjednodušiť trápny moment spriatelenia sa s cudzími

Facebook do svojich aplikácií pre Android a iOS pridáva novú funkciu „Objavte ľudí“.
facebook

Na sociálnej sieti Facebook je štvrtina populácie. Príjmy z reklamy narástli raketovým tempom

Facebook poznáme ako sociálnu sieť, no ide zároveň aj o obrovskú spoločnosť, ktorá generuje nie zrovna najmenšie príjmy. Facebook v týchto dňoch vydal výročnú správu, ktorá je plná zaujímavých údajov.

Facebook oznámil, že v aplikácii Messenger začne zobrazovať reklamy

Začiatkom tohto týždňa začnú používatelia aplikácie Messenger v niektorých krajinách stretávať reklamy. Spoločnosť to potvrdila ešte včera.

FOTO: Bude takto vyzerať Facebook? Toto sú návrhy od TOP dizajnérov!

Facebook používa väčšina z nás denne, zmeny si teda všimneme takmer okamžite. Len nedávno sa zmenila ikonka zo správ na ikonku Messengeru. Všimli ste si?

Samsung pri Galaxy S8 bojuje s ďalším problémom. Ľudia začali hlásiť,...

Samsung Galaxy S8 je vynikajúce zariadenie. Napísali sme o tom a spravili sme o tom aj video. Naozaj, zanechal na nás výborný dojem. Je však evidentné, že tak, ako každý telefón, ani Galaxy S8 nie je perfektný.