Zariadenia

Zariadenia
OnePlus 3T

OnePlus 3T v limitovanej edícii si budeme môcť kúpiť aj v Európe

Spoločnosť OnePlus pomaly ale isto smeruje medzi renomovaných výrobcov smartfónov. Ich posledný model smartfónu s označením OnePlus 3T sa teší nesmierne dobrým hodnoteniam a ešte lepšiemu dopytu.

iPhonov sa v roku 2016 vyexpedovalo najviac. V TOP 10 obsadili prvé štyri priečky

Podľa britskej výskumnej firmy IHS Markit sa malo Apple v minulom roku podariť prekonať všetkých svojich konkurentov. Analýza spoločnosti odhalila, že najpredávanejšími smartfónmi na svete boli v roku 2016 iPhony.

FOTO: Toto sú bezpečné batérie, ktoré budú poháňať Galaxy S8 a S8+

O tom, že Galaxy S8 aj S8+ prídu už čoskoro vieme snáď všetci. Každý deň sa totiž na internet dostanú nové a nové informácie, ktoré nám dvojicu chystaných vlajkových lodí predstavujú do posledných detailov.

Aktualizácia na Android 7.0 Nougat pre Huawei P9 lite bude meškať

Aktualizácia na najnovší Android pre Huawei P9 lite bude meškať.
Home XP-440

EPSON má novú a lacnú tlačiareň, ktorá myslí aj na fotografie zo smartfónov a sociálnych sietí

Tlačiarne sú záhadné zariadenia, ktorých vývoj nenapreduje ani zďaleka tak, ako napríklad vývoj smartfónov. Na mysli máme samozrejme cenovo dostupnejšie riešenia tlače pre domácnosti a nie pre priemyselnú sféru.

FOTO: Toto je krabička Galaxy S8+! Prezradila, čo všetko sa v nej nachádza

Na internete sa objavila krabička Galaxy S8+, ktorá má pochádzať od amerického operátora Verizon. Galaxy S8+ a pravdepodobne aj Galaxy S8 prídu rovnako, ako minuloročné vlajkové lode v čiernej krabičke s názvom modelu na prednej strane.

TEST: Snapdragon 835 prešiel benchmarkom. Je nesmierne výkonný!

O tom, že Snapdragon 835 bude poháňať najnovšie vlajkové lode tohto roka sme už počuli niekoľkokrát.

VIDEO: Ježko, ktorý hrá hry na smartfóne má viac ako 200 000 sledovateľov

Študentka manažmentu z nemeckého Wiesbadenu má doma naozaj nezvyčajného milovníka mobilných hier. Je ním totiž jej domáci maznáčik menom Mr. Pokee.

Toto je 150 € dock, ktorý z Galaxy S8 spraví počítač!

Samsung spolu s Galaxy S8 a S8+ predstaví aj rad príslušenstva. Medzi rôznymi kúskami pritom nájdete aj dock určený pre prepojenie Galaxy S8 s monitorom.

VIDEO: Obrovská batéria a poriadny výkon. K6000 Plus prekvapuje výbavou!

Čínsky výrobca Oukitel vypúšťa do sveta video, ktoré predstaví skutočný dizajn nového Oukitel K6000 Plus s ohromujúcou kapacitou batérie a najvyššou konfiguráciou spomedzi série K6000.

Nová fabrika Xiaomi je šialená: Každú sekundu v nej vyrobia jeden smartfón

Xiaomi v Indii, ktorá je ich najdôležitejším trhom, otvoril už druhú fabriku. Nová továreň sa nachádza v meste Sricity, pričom spoločnosť ju postavila v spolupráci s Foxconnom, ďalším veľkým hráčom na poli výroby smartfónov.

Chcete Galaxy S8? Keď si ho predobjednáte, možno vám príde o viac než týždeň skôr než zvyšku

Nové vlajkové lode Samsungu, Galaxy S8 a S8+ bez akýchkoľvek pochýb zaujímajú obrovský počet ľudí. Samsung chce tohto hypu využiť a stelesniť ho v silné predobjednávky a neskôr aj predaje.

Prvý pohľad na prototyp smartfónu Xiaomi Mi Mix 2. Ešte väčší displej

Xiaomi Mi Mix prvej generácie bol asi najinovatívnejším smartfónom, aký sme mohli v minulom roku spoznať. Nešlo pri ňom iba o obrovský displej, ktorý pokrýva takmer celú prednú stranu zariadenia.
Oppo

Rýchle VOOC nabíjanie a optika s clonou f/1.7. Novinku od Oppo uvidíme už o dva dni!

Čínsky výrobca Oppo nie je v našich končinách príliš známy, no pravdou je, že ide o jedného z najväčších výrobcov smartfónov na svete. Orientuje sa prevažne na ázijské trhy.

NOKIA: Šéf marketingu pre východnú Európu priblížil ceny a dostupnosť nedávno predstavených smartfónov

Ak si brúsite zuby na niektorý z nedávno predstavených smartfónov reinkarnovanej značky Nokia, máme pre vás pár dôležitých informácií. Prezradil ich šéf marketingu fínskeho konzorcia HMD Global.

Toto je „Číňan“ bez kompromisov: 5,5“ 2K displej, 10-jadrový Helio X25 a 4 GB RAM za 233€!

Nie je to tak dávno, čo sme sa s „Číňanmi,“ ako smartfóny pochádzajúce z rúk čínskych výrobcov ľudia radi nazývajú, zoznamovali prvýkrát.