Hry

Hry

OFICIÁLNE: Nové Call of Duty bude z prostredia 2. svetovej vojny

Nový titul Call of Duty ide späť ku svojim koreňom, a teda do 2. svetovej vojny. O tomto kroku sa špekulovalo už dlhšiu dobu, hlavne odkedy hráči vyjadrili svoj názor na aktuálny titul Infinite Warfare, ktorý sa odohráva v sci-fi prostredí.
aplikácií

Porcia aplikácií: Ochrana pred zlodejmi, inteligentný zámok alebo hra Nonstop Chuck Norris!

V čerstvom vydaní aplikačno-herných tipov tentokrát nájdete inteligentný zámok obrazovky, ktorý využíva systém strojového učenia. Ďalší nástroj ukryje obsah zobrazovaný na vašom displeji pred zrakmi cudzích ľudí.
Starcraft

Legendárnu PC hru StarCraft si môžete teraz stiahnuť úplne zadarmo!

Každý, aj príležitostný hráč počítačových hier musí poznať titul StarCraft. Od vydania legendárnej hry uplynuli takmer dve desaťročia, pričom vzišla z dielne populárneho herného štúdia Blizzard Entertainment.
aplikácie

TIP: Ďalšie platené aplikácie a hry, ktoré sú teraz k dispozícii v zľave alebo úplne zadarmo!

Nový pracovný týždeň môžeme rovno odpáliť aj novými aplikáciami a hrami, ktoré môžete získať úplne zadarmo, poprípade s výrazne nižšou cenou. Aj tento týždeň sa totižto v obchode Play objavili lákavé ponuky.
aplikácie

Sťahujte platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Po krátkej dobe tu máme opäť niekoľko aplikácií a hier, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo. Na tom by nebolo nič výnimočné, keby nebol vybraný obsah za normálnych okolností platený.
aplikácií

Porcia aplikácií: Nový hudobný prehrávač, appka počasia alebo zábavná hra Crash of Cars

V čerstvom vydaní venovanému zaujímavým aplikáciam a hrám sme dali šancu novému hudobnému prehrávaču, šikovnému skeneru dokumentov alebo presnému a pekne vyhotovenému počasiu.
NOVA legacy

Ultimátna strieľačka N.O.V.A. Legacy už v obchode Google Play!

Prvý diel hry N.O.V.A. (Near Orbit Vanguard Alliance) pre mobilné zariadenia uzrel svetlo sveta už v roku 2009. Následne sme sa dočkali ďalších dvoch pokračovaní, no posledné si odbilo premiéru v roku 2012.
Age of Empires

Strategická hra Age of Empires: Castle Siege je už dostupná v obchode Play

Začiatkom roka sme vás informovali, že do obchodu Google Play mieri titul Age of Empires: Castle Siege, ktorý nemôže uniknúť žiadnemu fanúšikovi strategických hier.
Gangstar New Orleans

Nová hra od Gameloft v obchode Play. Vyskúšajte otvorený svet mesta New Orleans

Populárne herné štúdio Gameloft vyrukovalo s novou hrou, ktorú si môžu vychutnať ako používatelia platformy Android, tak iOS. Titul Gangstar New Orleans bol pôvodne dostupný len v niektorých krajinách.
Chameleon Run

Skvelá hra Chameleon Run dočasne zadarmo! + ďalšie appky

Pokiaľ hru Chameleon Run nepoznáte, mali by ste. Ide o dielo slovenských vývojárov, ktoré sa v obchode s aplikáciami Apple App Store umiestnilo v TOP desiatke najlepších hier.

Hráči, pozor! Twitch spúšťa stream v 1080p rozlíšení pri snímkovaní 60 fps

Twitch je obľúbenou platformou každého skalného hráča (nielen) počítačových a konzolových hier. Hráči môžu sledovať, alebo naopak, vysielať živý stream z hrania obľúbených hier.
Motorsport manager

Vysoko hodnotený Motorsport Manager teraz v obchode Play na stiahnutie zadarmo!

Pokiaľ vám v žilách namiesto krvi koluje benzín a zvuk z výfukov považujete za zhmotnené audio umenie, nesmiete prehliadnuť hru Motorsport Manager. Tá stojí za normálnych okolností 2,59 €.
Chicken Scream

Chicken Scream je hra, ktorú si na verejnosti pravdepodobne nezahráte

K zábave stačí niekedy veľmi málo, čoho dôkazom je aj hra Chicken Scream. Stačilo využiť jeden z najznámejších herných konceptov a obohatiť ho o nový spôsob interakcie.

Porcia aplikácií: Slovenská appka plná humoru, umelecké fotky alebo hra Power Rangers

V čerstvom vydaní koncotýždňovej nálože aplikácií a hier tentokrát nájdete appku od Samsungu, ktorá vám sprostredkuje živý prenos z predstavenia Galaxy S8, nechýba dávka kvalitného humoru Cynickej obludy alebo fitness aplikácia od Huawei.
F1

TIP: F1 2016, Deus Ex The Fall a ďalšie nadupané hry v zľave!

V ďalšom a asi už aj pravidelnom výbere zaujímavých aplikácií a hier, ktoré sa dajú stiahnuť zadarmo, resp. vo výraznej zľave, nájdete niekoľko ultimátnych titulov. Ide o hry, ktoré sa chvália prepracovanou grafikou a zvučným menom.
Shadowgun

Shadowgun Legends sa blíži. Pozrite si trailer nabitý akciou a poriadnou grafikou

Hry zo série Shadowgun majú niekoľko spoločných menovateľov. Tvorcom sa podarilo vytvoriť čistokrvné akčné hry, ktorým nechýba zaujímavý príbeh a oku lahodiaca grafika. To bude platiť aj o novinke Shadowgun Legends.