Aplikácie

Aplikácie
aplikácií

Porcia aplikácií: Ochrana pred zlodejmi, inteligentný zámok alebo hra Nonstop Chuck Norris!

V čerstvom vydaní aplikačno-herných tipov tentokrát nájdete inteligentný zámok obrazovky, ktorý využíva systém strojového učenia. Ďalší nástroj ukryje obsah zobrazovaný na vašom displeji pred zrakmi cudzích ľudí.
aplikácie

Čerstvá dávka platených balíčkov ikon, ktoré sú dočasne na stiahnutie zadarmo!

Ak chcete rýchlo a jednoducho osviežiť vzhľad používateľského prostredia vášho smartfónu, využiť môžete dve možnosti. Zmeníte tapetu a staré ikony nahradíte novými.

Služby Spotify a Apple Music nájdeme už aj v Messenger aplikácii

V utorok sa konala vývojárska konferencia spoločnosti Facebook, ktorá je známa pod značkou F8. Okrem rozšírenej reality a premietania myšlienok na text (áno, naozaj) sme videli aj novinky, ktoré sa týkali dvornej Messenger aplikácie.

Microsoft predstavil novú To-Do aplikáciu. Dostupná je pre všetky mobilné platformy

Microsoft neprestáva vyvíjať nové aplikácie, ktoré sú často určené priamo pre OS Android a iOS. Nová aplikácia Microsoft To-Do cieli na produktivitu a všetky mobilné platformy.
fotografie

Fotoskener od Google prechádza aktualizáciou. Update vylepšuje zdieľanie a snímanie

Spoločnosť Google v novembri minulého roka predstavila aplikáciu Fotoskener, ktorá dokáže rýchlo a jednoducho zdigitalizovať klasické papierové fotografie.

Spotify ponúka lákavú zľavu pre študentov už v 33 krajinách. Okrem našej

Hudobná služba Spotify sa vezie na vlne popularity, o čom svedčí jej masívna používateľská základňa. Za prémiový účet si platí už viac ako 50 miliónov hudobných nadšencov.

Prekladač Google prešiel veľkou inováciou. Neurónový preklad je dostupný aj pre slovenčinu!

Prekladač Google sa dočkal významnej aktualizácie, ktorá vylepší presnosť prekladu a tiež celkové pochopenie textu. Novinky sa pritom týkajú aj nášho jazyka.
apex launcher

Populárny Apex Launcher sa vracia na scénu. Po takmer dvoch rokoch dostane novú verziu

O spúšťači Apex Launcher sme dlho nepočuli. Aj napriek tomu, že je v obchode Play označený titulom najlepších vývojárov a jeho vysoké priemerné hodnotenie 4,3 hviezdy pochádza od 237 601 užívateľov.

Platobný systém Android Pay si bude po novom rozumieť aj so službou PayPal

Platenie smartfónom prostredníctvom služby Android Pay je v našich končinách zatiaľ sci-fi. Pravdou však je, že Android Pay neustále napreduje, čoho dôkazom sú uzatvárané nové partnerstvá.

Instagram pre Android získava offline režim!

Až 80 % všetkých používateľov sociálnej sieti Instagram patriacej pod krídla Facebooku nepochádza zo Spojených štátov.

UBER v Brne po dvoch mesiacoch končí. Zrušil ho súd, nie nezáujem zákazníkov

Presne prvého februára tohto roku sme vás informovali, že Uber, ako moderná platforma pre prepravu osôb, expandovala aj do českého Brna. Išlo o ďalšie pokryté české mesto hneď po Prahe.

Google predstavil novú podobu služby Google Earth. Neodtrhnete od nej oči

Spoločnosť Google dnes predstavila úplne prepracovanú verziu služby Google Earth, ktorá sa rozhodne podarila. Najdôležitejšie je, že si ju už nemusíte stiahnuť.
aplikácie

TIP: Ďalšie platené aplikácie a hry, ktoré sú teraz k dispozícii v zľave alebo úplne zadarmo!

Nový pracovný týždeň môžeme rovno odpáliť aj novými aplikáciami a hrami, ktoré môžete získať úplne zadarmo, poprípade s výrazne nižšou cenou. Aj tento týždeň sa totižto v obchode Play objavili lákavé ponuky.
youtube

NÁVOD: Vyskúšajte tmavý režim pre YouTube, ktorý spríjemní sledovanie videí počas noci

Operačný systém Android ponúka bohaté možnosti prispôsobenia, vďaka ktorým si ho môžu užívatelia upraviť presne podľa vlastných preferencií.

Vykradnúť Snapchat sa oplatilo. Príbehy na Instagrame majú viac aktívnych používateľov

V posledných týždňoch a mesiacoch vo vodách sociálnych sietí nič nerezonuje tak, ako funkcia príbehov a jej rôzne odnože. Funkcionalitu spopularizoval Snapchat, od ktorého ju odpozerali konkurenti.

Fotky Google dokážu stabilizovať vaše roztrasené videá. Pozrite sa na porovnanie

Fotky Google v posledných dňoch získavajú novú funkciu, ktorá je nesmierne užitočná. Pokiaľ natáčate so smartfónom videá a nemáte možnosť použiť akýkoľvek spôsob stabilizácie, Fotky Google to sčasti vykompenzujú.

5 vecí, ktoré nemôžu v modernej domácnosti chýbať: Máte ich už...

29Moderná domácnosť sa v súčasnosti nezaobíde bez prepojenia s technológiami. Tie idú stále dopredu a ľuďom ponúkajú nové a nové zariadenia, aby bol náš pobyt doma...