Aktuálne

Aktuálne
Trendujúce články

Samsung: Celkový počet predbežných objednávok pre Galaxy S8 je vôbec najvyšší

Vlajkové lode Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sa už nachádzajú v rukách ich prvých majiteľov a postupne budú pribúdať ďalší. A určite ich nebude málo.

Google predstavil novú VR kameru. Pomohli kapacity výrobcu YI Technology

Zariadenia pre sprostredkovanie virtuálnej reality už produkuje nejeden výrobca. Ide o nový a príťažlivý segment digitálnej doby, ktorého rozmach však môže spomaliť malé množstvo dostupného obsahu.
angry birds island

Hra Angry Birds Islands mení koncept. Nebudete v nej ničiť ale budovať

Hlavne prvé hry zo série Angry Birds sa stali nesmierne populárnymi. Vo svojom smartfóne mal nainštalovanú minimálne jednu z nich snáď každý z nás.

Smartfóny Lenovo Moto dostanú používateľské prostredie ZUK ZUI. Našťastie nie u nás

Značka Moto je známa po celom svete a od roku 2014 túto značku zastrešuje čínsky gigant Lenovo. Niekoľko modelov priniesol aj na náš trh.

Instagram má celosvetový výpadok

Instagram má problém. Ľuďom po celom svete jednoducho nefunguje.

Aké je používať počítač v Severnej Kórei? Pozrite sa, ako vyzerá severokórejský operačný systém

Kórejská ľudovodemokratická republika je neslávne známa svojím obmedzujúcim politickým režimom, vďaka ktorému má len veľmi málo obyvateľov prístup k veciam, ktoré sú pre nás bežné.
SENNHEISER

Sennheiser a Samsung začali spolupracovať na novom produkte

Trojrozmerný zvuk, známy tiež ako binaurálny, je strategickým cieľom vo vývoji nových zariadení rodinnej audio spoločnosti Sennheiser.

Lenovo Moto Z2 Play na novej snímke. Potvrdzuje takmer identický dizajn a konštrukciu

Užívatelia príliš radi nevidia nové generácie smartfónov, ktoré vyzerajú takmer rovnako ako ich predchodcovia. V prípade rodiny Moto Z2 to ale veľmi vadiť nemusí.
HTC U

Nová vlajková loď od HTC ponesie názov HTC U 11. Príde v piatich farbách

Spoločnosti HTC sa v posledných mesiacoch, alebo skôr rokoch, príliš nedarí konkurovať ostatným výrobcom, ktorí produkujú prémiové vlajkové smartfóny.
aplikácie

Sťahujte platené aplikácie a hry, ktoré sú aktuálne k dispozícii zadarmo!

Nový týždeň opäť odštartujeme výberom, v ktorom nájdete platené aplikácie a hry s možnosťou bezplatného stiahnutia. Daný obsah si môžete stiahnuť zadarmo len počas krátkej obmedzenej doby.

Samsung bude mať na tohtoročnom podujatí IFA najväčšiu prezentáciu. Uvidíme Galaxy Note 8?

Európsky veľtrh spotrebnej elektroniky, ktorý je známy pod skratkou IFA, sa koná každý rok na jeseň v nemeckom meste Berlín. Toto podujatie kórejský Samsung veľmi dobre pozná.
Pimax 4K VR

Máte výkonnejší počítač? Táto 4K virtuálna realita je preň ako stvorená

Spoločnosť Pimax sa zaoberá vývojom a výrobou headsetov pre sprostredkovanie virtuálnej reality, ktoré sú na vysokej úrovni. Na minuloročnom podujatí CES Asia dokonca získali ocenenie za najlepšie VR zariadenie.
Samsung Galaxy S8

Aké sú náklady na výrobu smartfónu Samsung Galaxy S8? Experti dospeli k zaujímavej sume

Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sa už dostal k prvým zákazníkom aj v našich končinách a postupne budú pribúdať ďalší, snáď spokojní majitelia. Všetko nasvedčuje tomu, že je po tohtoročných vlajkových modeloch mimoriadny dopyt.
aplikácie

Čerstvá dávka platených balíčkov ikon, ktoré sú dočasne na stiahnutie zadarmo!

Ak chcete rýchlo a jednoducho osviežiť vzhľad používateľského prostredia vášho smartfónu, využiť môžete dve možnosti. Zmeníte tapetu a staré ikony nahradíte novými.
sopky

VIDEO: Vedci natočili aktívne sopky v Guatemale poriadne zblízka. Vďaka dronom

Lietať s dronom v blízkosti aktívneho vulkánu nie je zrovna rozumné. Splodiny, vyvrhnutý materiál a vysoká teplota ho môžu jednoducho zničiť. Vedci z univerzít v Bristole a Cambridge toto riziko podstúpili.

Plánujete si kúpiť Huawei P10? Pozor na odlišné typy hardvéru

Fakt, že jeden konkrétny model smartfónu sa môže predávať s rozdielnou hardvérovou výbavou nie je úplne výnimočný. Výrobcovia smartfóny prispôsobujú rôznym trhom a používateľským požiadavkám.

Tento malý zázrak od Xiaomi je úžasný: Zaskrutkuješ s ním všetko...

Xiaomi je spoločnosť, ktorá okrem smartfónov, tabletov a notebookov vyrába aj iné užitočné veci. Príkladom je Xiaomi Wowstick, elektrický skrutkovač v peknom, kovovom obale, ktorý by nemal chýbať v tvojej výbave.