Novinky

Novinky

Samsung Galaxy S8+: Evan Blass zverejnil všetky špecifikácie, pôjde o poriadny kusisko smartfónu!

Ak čakáte na predstavenie novinky z dielne Samsungu, tak už nemusíte. Internet, tak ako vždy, to spravil sám.

Samsung predstavil Exynos 8895 zo série Exynos 9: Ponúka obrovský výkon pre high-end modely

Samsung práve predstavil nový mobilný high-end čip, ktorým bude tento rok vybavených niekoľko high-end zariadení. Podobne ako Qualcomm Snapdragon 835 (s ktorým Qualcommu Samsung pomohol) je Exynos 9 Series 8895 vyrobený 10nm FinFET procesom.

AMD predstavil obrovskú konkurenciu pre Intel. Toto je nový Ryzen a jeho ceny!

AMD práve predstavil procesorovú rodinu Ryzen založenú na čipe, ktorý je navrhnutý tak, aby súperil s konkurenčným Intelom.

Čipset Xiaomi Pinecone bude predstavený o pár dní. Aké parametre môže ponúknuť?

Spoločnosť Xiaomi na budúci týždeň predstaví čipset s označením Pinecone, ktorý si táto spoločnosť navrhla sama presne podľa vlastných potrieb.

Smartfóny LG G6 a LG G5 zachytené spolu na jednej fotografii. Rozdiel je značný

Už asi všetci vieme, že nový vlajkový LG G6 bude mať podstatne väčší displej, ako jeho predchádzajúca generácia. Nejde pritom o malé hodnoty. Uhlopriečku s dĺžkou 5,3 palca nahradí až 5,7-palcový rozmer.

ZOZNAM: Majitelia starších Galaxy smartfónov čítajte. Od tohto dátumu môžete čakať aktualizáciu!

Vyzerá to tak, že Samsung je odhodlaný zaktualizovať všetky svoje dôležité modely za posledné roky na najnovší Android 7.0 Nougat.

Do obchodu Google Play dorazila odľahčená verzia aplikácie Skype

Skype ako populárna komunikačná platforma je hojne využívaná aj pri mobilných zariadeniach v rámci oficiálnych aplikácií. Dnes sa objavila pre platformu Android ďalšia.

Samsung Galaxy Tab S3 nedostane len S Pen. Objavila sa tiež magnetická klávesnica

Na podujatí MWC 2017 uvidíme okrem množstva nových smartfónov a nositeľných zariadení aj vrcholový high-end tablet. Pôjde o Samsung Galaxy Tab S3.

Novú generáciu futuristického smartfónu Xiaomi Mi Mix by sme mohli uvidieť už v máji

V druhej polovici minulého roka si asi najviac pozornosti vyslúžili dva phablety. Galaxy Note 7 kvôli dobre známym problémom a Xiaomi Mi Mix vďaka takmer bezrámikovej konštrukcii.

Streamer zomrel počas 24-hodinového streamu na Twitchi. Mal len 35 rokov

Brian „Poshybrid“ Vigneault bol streamer (hráč vysielajúci to, ako hrá), ktorý hral prevažne World of Tanks. Brian zomrel 19. februára po 22 hodinách streamovania pre charitatívny účel.
Withings

Na MWC 2017 sa ukáže aj francúzska spoločnosť Withings. Bude robiť garde Nokii

Ak ste o značke Withings ešte nepočuli, ide o francúzsku technologickú spoločnosť, ktorú v minulom roku prevzala momentálne ostro sledovaná fínska Nokia.

Vyskúšajte rozšírenie pre prehliadač, ktoré zablokuje automatické prehrávanie videí a zvuku

Internetový gigant Facebook minulý týždeň oznámil, že sa videá na našich nástenkách s novinkami budú prehrávať automaticky, a to aj so zvukom. Na nemilú novinku ale existuje bič.

Samsung potvrdil: Naše Smart TV načúvajú každému slovu, ktoré poviete a odosielajú to pre analýzu

Samsung práve potvrdil obrovské bezpečnostné riziko týkajúce sa ich inteligentných televízorov. Kórejský výrobca elektroniky totiž poodhalil, že ich Smart TV naozaj načúvajú každému jednému slovu, ktoré v ich prítomnosti poviete.

Xiaomi má nového kráľa predajov: Tento smartfón sa už teraz predáva na státisíce kusov!

Ak ste fanúšikom alebo dokonca aj majiteľom jedného z množstva zariadení z dielne Xiaomi, určite ste nešliapli vedľa. Xiaomi ponúka naozaj široké portfólio smartfónov, v ktorých si svojho obľúbenca nájde aj náročný aj menej náročný užívateľ.

Nové Galaxy A3 a A5 pre rok 2017 sa vymykajú strednej triede

Novinky z dielne Samsungu sa posúvajú dizajnom aj výbavou do vyššej triedy, ale s príjemnou cenou. Oslovia milovníkov selfie, elegantného dizajnu, ale aj používateľov, ktorí oceňujú technológie.

FOTO: Uniklo viac záberov Galaxy S8+! Naznačujú, že naozaj ponúkne 6-palcový displej

Včerajší deň bol pre záujemcov a fanúšikov Galaxy S8/S8+ skutočne zaujímavý. Na internet totiž unikli prvé zábery nových vlajkových lodí, na ktorých mala novinka zapnutý displej.