MWC 2017

MWC 2017
Moto G5 Plus

Moto G5 Plus zachytený na propagačných materiáloch. Plast prezliekol za kov

Spoločnosť Lenovo po prevzatí hardvérovej divízie Motorola vyprodukovala niekoľko zaujímavých smartfónov, medzi ktorými nechýbal ani podarený model G4 Plus.
Huawei P10

Objavili sa oficiálne snímky pre Huawei P10. Prémiový výzor a zakrivený displej

Do oficiálneho odhalenia očakávaných smartfónov Huawei P10 / P10 Plus zostáva ešte presne desať dní. Doteraz známe informácie, ktoré sa týkali prevažne parametrov, doplnili uniknuté oficiálne snímky.

Vernee chystá špeciálnu verziu smartfónu Apollo X. Výrobca ju podhalil na Facebooku

Ani čínska spoločnosť Vernee nebude chýbať na podujatí Mobile World Congress 2017, ktoré sa koná koncom tohto mesiaca v Barcelone. Samozrejme, nepríde s prázdnymi rukami.
Huawei Watch

Na MWC 2017 uvidíme novú generáciu hodiniek Huawei Watch. Ponúknu masívnu batériu

Inteligentné hodinky Huawei Watch aktuálnej prvej generácie kombinujú elegantný prémiový vzhľad a vyhotovenie tradičných ukazovateľov času s modernými technológiami.

Avizovaná Nokia 3: Displej s veľkosťou 5,2″ a čipset Snapdragon 425

Len včera sme sa dozvedeli, že znovuzrodená fínska Nokia predstaví na podujatí MWC 2017 tri nové zariadenia. Má ísť o modely Nokia 3, Nokia 5 a dokonca o Nokiu 3310.

FOTO: Samsung Galaxy Tab S3 má prísť aj s dotykovým perom S Pen

Ak patríte medzi fanúšikov Galaxy Note línie kórejského Samsungu, určite oceňujete funkcionalitu dotykového pera S Pen. Minulý rok sme si ju ale veľmi neužili, keďže sa pri phablete Note 7 objavili už dobre známe problémy.
Huawei P10

Oficiálne: Huawei P10 bude predstavený už o pár dní. Čo môžeme očakávať?

Čím bližšie podujatie Mobile World Congress 2017 je, tým sa javí ako zaujímavejšie. Uvidíme na ňom množstvo technologických premiér, ktoré vzídu z kapacít tých najrenomovanejších výrobcov.

Vernee v tomto roku predstaví niekoľko smartfónov. High-end dostane čipset Helio X30 a 8 GB RAM

Mladý čínsky výrobca Vernee sa aj v roku 2017 pri svojich smartfónoch zameria na čo najideálnejší pomer výbavy voči predajnej cene. V tomto roku má predstaviť až päť modelov.

Nokia P1 prichádza: Súhrn všetkých známych informácií, ceny a špecifikácií!

Vlajková loď skupiny HMD Global pod názvom Nokia je takmer tu.

LG G6 na pozvánke k MWC 2017: „Veľký displej, ktorý sadne do ruky“

Spoločnosť LG práve potvrdila, že má všetko pripravené k predstaveniu svojho zariadenia na MWC 2017 v Barcelone.

FOTO: Toto je LG G6 z každého uhla! Vlajková loď ukázala všetky krivky

LG G6 je jedným z najočakávanejších smartfónov prvej polovice 2017, o tom niet pochýb. Už niekoľkokrát sme vám priniesli informácie o tom, čo všetko ponúkne, akú funkciu môže mať alebo koľko bude nakoniec stáť.

Už ho poznáme. Samsung Galaxy S8 sa objavil na nových renderoch a potvrdil uniknutú foto

Ešte čerstvý render Galaxy S8 a rozmernejšieho Galaxy S8 Plus potvrdzuje elimináciu domovského tlačidla či prítomnosť netradične tenkých rámikov.

POTVRDENÉ: Samsung na podujatí MWC 2017 predstaví nové zariadenie

Vedeli sme, že Samsung si prestížne podujatie MWC 2017 nenechá ujsť. Nevedeli sme však aké zariadenie na ňom predstaví, keďže Galaxy S8 má do premiéry ešte ďaleko.

Na MWC 2017 bude chýbať významný hráč na poli so smartfónmi. Neuvidíme tam Xiaomi

Okrem noviniek o tom, že počas MWC 2017 neuvidíme novú vlajkovú loď z dielne Samsungu sa musíme pripraviť aj na sklamanie od ďalšieho veľkého hráča na poli smartfónov.

Oficiálne: Samsung Galaxy S8 na MWC 2017 nepredstavia. Kedy ho môžeme čakať?

Samsung pre príležitosť predstavenia svojej najnovšej vlajkovej lodi posledné tri roky využil najväčší veľtrh mobilných zariadení, Mobile World Congress. Tento rok tomu však bohužiaľ nebude.

VIDEO: Až 10 símok v jednom príspevku. Novinka pre Instagram je...

Začiatkom februára sme vás informovali, že foto sociálna sieť Instagram príde s novými možnosťami zdieľania obsahu. Novinka sa týkala testovacej verzie aplikácie a oddnes je už oficiálne dostupná pre všetkých.