iPhone

iPhone

iPhone 6 Plus zobrali do servisu: Pozrite si desivé VIDEO toho, ako sa vznietil priamo v rukách!

Párik z austrálskeho Queenslandu sa rozhodol, že iPhone 6 Plus s prasknutým displejom a problémami s batériou zoberie do servisu

Analytici: iPhone 8 bude inovatívny, predávať sa bude nevídane dobre

Analytička spoločnosti Morgan Stanley, Katy Huberty, je presvedčená, že chystaný iPhone 8 bude úspešnejší, než minuloročné modely.

Apple zrušil plány využiť OLED displej pri iPhone 8: Galaxy S8 sa minimálne čo sa displeja týka, nevyrovná

Vyzerá to tak, že iPhone 8 nebude až tak nabitý technológiami, ako sme predpokladali.

Louis Vuitton vyrobil puzdro pre iPhone: Stojí toľko ako 7 kusov iPhone 7

Ak si myslíte, že samotné iPhony sú drahšie, než by museli byť, tak si pozrite toto puzdro. Pochádza z dielne Louis Vuitton a určené je pre vlajkovú loď Apple z konca roka 2016.

VIDEO: Takto vybuchol iPhone 7. Apple záznam prešetruje

Apple si na malú chvíľu vyskúša, aké to je byť Samsungom. V americkej Arizone sa totiž jedna z tínežderiek podelila o zaujímavé a celkom odstrašujúce video toho, ako sa jej iPhone 7 Plus premenil na dymovnicu a začal sa roztápať.

Tlačidlo Domov neponúkne ani iPhone 8. Vymení ho za „funkčnú oblasť“

Apple má tento rok pred sebou obrovskú úlohu. Prečo? Tento rok totiž značí 10. výročie predstavenia vôbec prvého iPhonu.

Majitelia iPhonov sa sťažujú: Farba z matne čierneho iPhone 7 sa odlupuje, vyzerá to zle

Keď Apple predstavil dvojicu nových iPhonov, svojich zákazníkov jasne upozornil, že lesklo čierny model sa dá ľahko poškrabať a že by si k nemu mali kúpiť puzdro.

iPhony dostanú „novinku“, ktorú Android smartfóny ponúkajú už roky

Apple má podľa posledných správ pripravovať nie jeden, dva ale dokonca až tri modely nových iPhonov. Dva z nich budú priamymi nástupcami iPhone 7 a 7 Plus, ten tretí má byť špeciálny model s najmodernejšími funkciami.

Chcete chystaný iPhone 8? Pripravte si peňaženky, cena má hravo prekonať 1 200 €

Apple podobne, ako ostatní výrobcovia smartfónov horlivo pracuje na svojej novej vlajkovej lodi. Už teraz je však jasné, že vôbec nebude lacná.

Apple chce presťahovať výrobu iPhonov do Indie. Mieri do Bengalúru, tamojšieho Silicon Valley

Apple údajne finalizuje svoje plány priniesť výrobu iPhonov, alebo ich časti do Bengalúru, ktorý je prezývaný aj ako Silicon Valley Indie. Plány výrobcu smartfónov už odobrila aj vláda, ktorá príchod Apple víta s otvorenou náručou.

Analytik: Politika Trumpa môže spôsobiť, že iPhone vyrobený v USA bude o 100-200 dolárov drahší

Apple, jeho dodávatelia, ako aj spoločnosti, ktoré mu pomáhajú zariadenie poskladať majú podľa posledných informácií hľadať spôsob, ako telefón vyrábať v USA. Dôvod?

Apple po 5 rokoch stratil dôležité prvenstvo: V Číne namiesto iPhonu najviac kupovali tento model!

Pre Apple sa z ničoho nič stalo obrovskou prioritou nasadenie predaja iPhonov v Indii. Prečo vôbec a prečo práve teraz? Odpoveďou je Čína.

Fanúšikovia Apple slintajú: Tento koncept iPhone 8 by sa mal stať skutočnosťou

Rok čo rok sa ešte pred oficiálnym predstavením zariadenia spoliehame na akúkoľvek uniknutú informáciu. Tú potom analyzujeme, diskutujeme o nej a vyhodnocujeme ju. Aj preto nás to tak baví.

VIDEO: Steve Jobs pred 10 rokmi predstavil prvý iPhone. Takto to prebiehalo

Dnešný deň označuje 10. výročie predstavenia zariadenia, z ktorého sa neskôr stalo jedno z najúspešnejších zariadení v histórií. Hovoríme samozrejme o iPhone, telefóne, ktorý na javisku predstavil vtedajší šéf Apple, Steve Jobs.

Samsung bude exkluzívnym dodávateľom OLED displejov pre iPhone 8. Vyrobí ich gigantický počet

O tom, že sa Apple obráti na Samsung ako dodávateľa zobrazovacích retina panelov sa šepká už nejaký ten piatok. Chystaný iPhone 8, ktorý oslávi 10. výročie iPhonov má totiž ponúknuť OLED displej.

Apple iPhone 6s môže mať nestabilnú batériu: Po nabíjaní okamžite explodoval

Niektoré kusy iPhone 6s majú nestabilnú batériu. Svoje o tom vie aj jeden z majiteľov, ktorý to zistil tým najnepríjemnejším spôsobom.