Apple

Apple

Chystaná aktualizácia na iOS 10.3.2 veští zlé správy pre milióny majiteľov iPhonov

Pripravovaný update na iOS 10.3.2 bude pre milióny majiteľov iPhonov nepekným prekvapením. Apple totiž podniká krok, ktorý doteraz nespravil. Podľa najnovších informácií má byť nová verzia dostupná len pre 64-bit zariadenia. V praxi to teda znamená,...

Je to oficiálne: Apple a Samsung podpisujú zmluvu na 9 miliárd dolárov

Niekoľko doterajších informácií naznačovalo, že Apple a Samsung pripravujú zmluvu na dodávanie OLED displejov po dobu dvoch rokov. Jej cena? 9 miliárd dolárov.

Bude iPhone 8 drahší ako Samsung Galaxy S8? Analytik v tom má jasno

Už pred predstavením smartfónov Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ sme vedeli, že budú drahé. Podobný scenár sa očakáva aj pri novej generácii smartfónu iPhone 8 od Apple.
Samsung Galaxy S8

VIDEO: Samsung Galaxy S8 vs. iPhone 7 Plus v teste rýchlosti

Bolo len otázkou času, kedy sa na verejnosti objaví video, ktoré porovná rýchlosť nového smartfónu Samsung Galaxy S8 s tým najlepším z dielne kalifornského Apple.

Apple od Samsungu objednáva 70 miliónov OLED displejov, iPhone 8 príde s 3D rozpoznaním tváre

Len pred malou chvíľou sme vám dali vedieť, že Samsung investoval slušných 8,9 miliárd dolárov do výroby OLED displejov. Teraz je jasné, prečo tak spravil.
Samsung

Samsung investuje: Do produkcie OLED displejov nalieva ďalších 8,9 miliárd dolárov

Samsung je momentálne poriadne „za vodou“. Len nedávno totiž predstavil dvojicu už na prvý pohľad vynikajúcich smartfónov (aj keď presvedčiť sa o tom budeme musieť sami), Galaxy S8 a S8+.
Toshiba

Google, Amazon a Apple zabojujú o kúpu divízie známej japonskej firmy

Spoločnosť Toshiba nezažíva príliš dobré časy. Postupne rozpredáva svoje divízie, za čím stoja ekonomické straty. Ďalšou na rane je časť, ktorá vyvíja a produkuje pamäťové NAND moduly.

32-ročný muž prežil hororové ráno: Jeho iPhone ho takmer zabil elektrickým prúdom

Niet nič lepšie ako efektívny budík, ktorý vás prebudí tak, že sa vám celý deň nechce spať, že? 32-ročný Wiley Day si vyskúšal podstatne extrémistickejšiu verziu takéhoto budíka.

Test fotoaparátov: Xiaomi Mi5 vs. Oukitel K6000 Plus vs. iPhone 7

V súčasnosti sa ľudia pri vytváraní fotografií stále viac a viac spoliehajú na svoj mobilný telefón. Pri výbere nového smartfónu sa okrem ceny a dizajnu orientujeme aj na výdrž batérie a výkon, do ktorého patria aj parametre šošovky fotoaparátu.

Samsung takmer dobehol Apple v rebríčku spokojnosti zákazníkov

Neviete sa rozhodnúť medzi Apple smartfónom a tým s logom Samsungu? Určite nie ste sami a veľmi vám nepomôže ani čerstvý rebríček analytikov zo známej spoločnosti J.D Power.

Hackeri útočia na Apple: Ak nesplnia ich podmienky, 7. apríla vymažú milióny zariadení!

Apple sa dostal do poriadnej šlamastiky. Začali ich totiž vydierať hackeri, ktorí majú mať prístup k 672 miliónom prihlasovacích údajov do cloudovej služby iCloud.

iPhonov sa v roku 2016 vyexpedovalo najviac. V TOP 10 obsadili prvé štyri priečky

Podľa britskej výskumnej firmy IHS Markit sa malo Apple v minulom roku podariť prekonať všetkých svojich konkurentov. Analýza spoločnosti odhalila, že najpredávanejšími smartfónmi na svete boli v roku 2016 iPhony.

Muža (†32) zabil elektrický prúd: Vo vani používal iPhone

Pre jedného Brita sa používanie iPhonu vo vani stalo osudným. So záverom, že ho zabil elektrický prúd pri obhliadke tela prišiel samotný koroner.

iPhone 6 Plus zobrali do servisu: Pozrite si desivé VIDEO toho, ako sa vznietil priamo v rukách!

Párik z austrálskeho Queenslandu sa rozhodol, že iPhone 6 Plus s prasknutým displejom a problémami s batériou zoberie do servisu

Analytici: iPhone 8 bude inovatívny, predávať sa bude nevídane dobre

Analytička spoločnosti Morgan Stanley, Katy Huberty, je presvedčená, že chystaný iPhone 8 bude úspešnejší, než minuloročné modely.

Apple zrušil plány využiť OLED displej pri iPhone 8: Galaxy S8 sa minimálne čo sa displeja týka, nevyrovná

Vyzerá to tak, že iPhone 8 nebude až tak nabitý technológiami, ako sme predpokladali.