Apple

Apple

Muža (†32) zabil elektrický prúd: Vo vani používal iPhone

Pre jedného Brita sa používanie iPhonu vo vani stalo osudným. So záverom, že ho zabil elektrický prúd pri obhliadke tela prišiel samotný koroner.

iPhone 6 Plus zobrali do servisu: Pozrite si desivé VIDEO toho, ako sa vznietil priamo v rukách!

Párik z austrálskeho Queenslandu sa rozhodol, že iPhone 6 Plus s prasknutým displejom a problémami s batériou zoberie do servisu

Analytici: iPhone 8 bude inovatívny, predávať sa bude nevídane dobre

Analytička spoločnosti Morgan Stanley, Katy Huberty, je presvedčená, že chystaný iPhone 8 bude úspešnejší, než minuloročné modely.

Apple zrušil plány využiť OLED displej pri iPhone 8: Galaxy S8 sa minimálne čo sa displeja týka, nevyrovná

Vyzerá to tak, že iPhone 8 nebude až tak nabitý technológiami, ako sme predpokladali.

Louis Vuitton vyrobil puzdro pre iPhone: Stojí toľko ako 7 kusov iPhone 7

Ak si myslíte, že samotné iPhony sú drahšie, než by museli byť, tak si pozrite toto puzdro. Pochádza z dielne Louis Vuitton a určené je pre vlajkovú loď Apple z konca roka 2016.

Spoločnosť Apple zarobila na smartfónoch najviac. Samsung je opäť druhý

Rok 2016 bol pre spoločnosť Apple poriadne úspešný. Predaje smartfónov iPhone sa postarali o nadštandardný prevádzkový zisk, ktorý sa zastavili na sume 44,9 miliárd dolárov.
Android

VÝSKUM: iPhone smartfóny sú oveľa menej spoľahlivejšie ako smartfóny s OS Android

Spoločnosť Blancco Technology Group zverejnila výsledky zaujímavého výskumu, ktoré vypovedajú o spoľahlivosti smartfónov s operačným systémom iOS a Android.

Nové iPhony vraj budú mať rovnaký konektor ako Android smartfóny. Skončí Lightning?

Dnes tu máme zaujímavý kúsok informácie, resp. špekulácie, ktorý pochádza priamo zo slov webu The Wall Street Journal. Podľa publikovaného článku majú nové iPhony namiesto tradičného Lightning konektora ponúkať štandardizovaný USB C.

Analytik z Wall Street: Apple má nad Samsungom náskok, ako ešte nikdy

Najväčšími súpermi na mobilnom trhu sú nepochybne Apple a Samsung. Obe spoločnosti okrem seba nemajú prakticky žiadnu konkurenciu, ktorá by ich reálne vedela ohroziť.

VIDEO: Takto vybuchol iPhone 7. Apple záznam prešetruje

Apple si na malú chvíľu vyskúša, aké to je byť Samsungom. V americkej Arizone sa totiž jedna z tínežderiek podelila o zaujímavé a celkom odstrašujúce video toho, ako sa jej iPhone 7 Plus premenil na dymovnicu a začal sa roztápať.

Apple je najobdivovanejšou spoločnosťou na svete: Už 10-ty krát po sebe

Najobdivovanejšou spoločnosťou na svete sa už po desiatykrát stal americký výrobca elektroniky a softvéru, Apple. Túto česť si Apple užíva po hodnotení viac ako 3 800 predstaviteľov, riaditeľov, analytikov a expertov iných spoločností.

Apple si od Samsungu objedáva ďalších 60 miliónov OLED panelov

Aj napriek tomu, že je medzi americkým a juhokórejským výrobcom nesporná rivalita, obe spoločnosti dokážu aj spolupracovať. Príkladom toho je aj fakt, že si Apple minulý rok u svojho kórejského soka objednal slušných 100 miliónov OLED panelov určených pre chystaný iPhone 8.

Tlačidlo Domov neponúkne ani iPhone 8. Vymení ho za „funkčnú oblasť“

Apple má tento rok pred sebou obrovskú úlohu. Prečo? Tento rok totiž značí 10. výročie predstavenia vôbec prvého iPhonu.

Majitelia iPhonov sa sťažujú: Farba z matne čierneho iPhone 7 sa odlupuje, vyzerá to zle

Keď Apple predstavil dvojicu nových iPhonov, svojich zákazníkov jasne upozornil, že lesklo čierny model sa dá ľahko poškrabať a že by si k nemu mali kúpiť puzdro.

iPhony dostanú „novinku“, ktorú Android smartfóny ponúkajú už roky

Apple má podľa posledných správ pripravovať nie jeden, dva ale dokonca až tri modely nových iPhonov. Dva z nich budú priamymi nástupcami iPhone 7 a 7 Plus, ten tretí má byť špeciálny model s najmodernejšími funkciami.

Chcete chystaný iPhone 8? Pripravte si peňaženky, cena má hravo prekonať 1 200 €

Apple podobne, ako ostatní výrobcovia smartfónov horlivo pracuje na svojej novej vlajkovej lodi. Už teraz je však jasné, že vôbec nebude lacná.

Instagram s novinkami. Dvojstupňové overenie a čiastočná cenzúra

Foto-sociálna sieť Instagram napreduje nielen vďaka rastúcemu počtu používateľov, ale aj vďaka novým funkciám. Tie, aspoň zatiaľ, vylepšujú používateľský zážitok z aplikácie.