Aplikácie

Aplikácie

PRISMA: Nesmierne populárna aplikácia čoskoro dorazí do Google Play. Prihláste sa pre jej odber!

Aplikácia Prisma, ktorá slúži na úpravu fotografií v rôznych umeleckých štýloch sa stala behom niekoľkých dní od uvoľnenia hitom v obchode s aplikáciami pre platformu iOS.

Tomuto sa vyhnite! Vírus na mobil zablokuje hovory do vašej banky aby mohol ďalej kradnúť

Drvivá väčšina majiteľov Android zariadení sa s malvérom nikdy nestretne a to je len a len dobre. Malinké programy tváriace sa tak bezbranne a neškodne totiž môžu spôsobiť poriadnu neplechu.

Piatková porcia aplikácií: Skracovač URL adries, poznámky, tapety alebo čistokrvné RPG

V ďalšom pokračovaní piatkovej porcie Android aplikácií a hier nájdete populárny "skracovač" URL adries a internetových odkazov, podarenú appku pre poznámky, nádherné pozadia pre domácu obrazovku a diagnostické nástroje pre smartfóny a siete.

Pokémon GO spôsobil 136% nárast vo vyhľadávaní Poképorna na Pornhube

Súčasná Pokémon mánia sa prejavuje vo viacerých smeroch. Niektorým nestačí len chytiť všetkých Pokémonov, preto PornHub od vypustenie tejto populárnej hry zaznamenal až 136% nárast vo vyhľadávaní slova "Pokemon".

Google čoskoro umožní zdieľať platené aplikácie, hudbu a filmy z Google Play až šiestim osobám

Spoločnosť Google údajne plánuje v blízkej dobe sprístupniť novú funkciu obchodu Google Play, ktorá umožní zdieľať platený obsah až šiestim osobám. Pôjde o akúsi rodinnú knižnicu obsahu.

Pozor na podvodné e-maily. Týkajú sa spoplatnenia hry Pokémon Go

Mobilná hra Pokémon GO u nás ešte nie je oficiálne dostupná, v blízkej budúcnosti však určite bude. Táto hra vyvolala vo svete vlnu ošiaľu a tlačí sa na prvé priečky sťahovaní v obchodoch s aplikáciami.

Chcete hrať Pokémon GO? Počkajte na oficiálnu dostupnosť. APK súbory môžu byť nebezpečné

Mobilná hra Pokémon GO sa stala v priebehu niekoľkých dní od uvedenia doslova hitom. Hra je ale dostupná v obchode Google Play len v niektorých krajinách, ako napr. v USA, Austrálii alebo v Novom Zélande.

Piatková porcia aplikácií: Pohoda 2016, Tour de France alebo herná pecka Walking Dead

Piatková porcia Android aplikácií a hier vám v tomto týždni ponúka appku, ktorá nesmie chýbať žiadnemu účastníkovi festivalu Pohoda 2016. Veľmi dôležitá je aj oficiálna aplikácia Tour De France 2016 pre všetkých nadšencov tohto športu.

Český Avast odkúpil konkurenčné AVG za rekordných 1,17 miliardy eur

Český antivírusový program, Avast, kupuje jednu zo svojich najväčších konkurencií, AVG Technologies. Spolu budú vedieť lepšie konkurovať lídrovi na trhu, slovenskému ESETu. Za každú akciu mal Avast zaplatiť približne o jednu tretinu viac, než za ktorú sa akcie predávali na burze. Spolu to je približne 1,3 miliardy dolárov.

Vyskúšajte živý widget pre domácu obrazovku. Zobrazí stav batérie, signálu alebo počet oznámení

Operačný systém Android už dlhé roky ponúka funkciu tzv. živých tapiet. Pekné animované obrázky sa ale nestretli s veľkou obľubou u používateľov, keďže v podstate nič nerobili, len dobre vyzerali a hlavne žrali batériu.

Toto je TOP 10 najvýkonnejších telefónov tohto roka

Tvorcovia obľúbenej benchmarkovacej aplikácie, AnTuTu, práve zverejnili zoznam desiatich najvýkonnejších zariadení za prvý polrok 2016 (H1).

Aplikácia Vysor v obchode Google Play. Umožní zobraziť prostredie vášho smartfónu na PC

Predstavte si, že pracujete alebo trávite voľný čas na PC a priamo na jeho obrazovke budete mať zobrazené používateľské rozhranie vášho smartfónu. Notifikácie a ostatné dáta zo smartfónu tak budete mať pohodlne pred sebou.

Koľko môžu zarábať hackeri? Z tejto čiastky padnete na zadok!

Možno ste si v poslednom období všimli čoraz viac správ, ktoré sa týkajú rôznych vírusov a malvérov pre smartfóny. Ich tvorcom nejde len o vaše osobné údaje, ale hlavne o peniaze.

Klávesnica SnapKeys pre Android Wear bude dostupná aj na okrúhlych hodinkách

Na tohtoročnej udalosti Google I/O oznámil Google, že s novým Android Wear 2.0 budú chytré hodinky podporovať aj klávesnice tretích strán. Jednou z nich je aj SnapKeys, ktorý ako keby očakávali, že sa to stane.

Piatková porcia aplikácií: Správca financií, šikovný časovač alebo nové RPG Final Fantasy

Ani sme sa nenazdali a v kalendári opäť svieti piatok. Predvíkendové chvíle si môžete spríjemniť desiatkou aplikačno-herných tipov. Hneď v úvode vám odporúčame funkciami nabitého správcu osobných financií.

ZenUI: Používateľské prostredie ASUS smartfónov si môžete nainštalovať do akéhokoľvek smartfónu

Len nedávno sme vás informovali, že výrobca HTC plánuje sprístupniť používateľké prostredie Sense aj pre zariadenia ostatných výrobcov. Kým HTC túto možnosť stále testuje, ASUS nezaháľal a prostredie rovno uvoľnil.