Aplikácie

Aplikácie

Dopravné nehody, zdržania, počasie alebo meškania vlakov. Všetky informácie v jednej aplikácii

Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky aktuálne spúšťa Národný systém dopravných informácií, projekt, prostredníctvom ktorého získate všetky informácie o doprave u nás.

Nudia vás fotky vašich priateľov? Sledujte tie najlepšie Instagram účty! Vol.1

Fenomén menom Instagram začal svoju verejnú púť v októbri roku 2010. Založil ho programátor Kevin Systrom spolu s ďalšou osobnosťou menom Mike Krieger.

Vývojár vytvoril aplikáciu pre nájdenie stratených AirPods. Apple ju stiahol, vraj pre ich zákazníkov nie je vhodná

Bezdrôtové slúchadlá AirPods od Apple sú malé, ľahké a ako už prvé slovo tejto vety naznačuje, úplne bezdrôtové. Relatívne ľahko ich tak môžete stratiť.

Piatková porcia aplikácií: Biznisinfo, Photo Lab alebo logická hra Cubway

V prvom tohtoročnom výbere zaujímavých aplikácií a hier nájdete aplikáciu, ktorú by mal mať nainštalovanú každý podnikateľ. Okrem nej môžete vyskúšať launcher, ktorý dostal po dlhých troch rokoch aktualizáciu.

Platená verzia YouTube Red môže prísť tento rok do Európy. Má podstatné výhody

V Európe sa už dobre udomácnili služby Deezer, Spotify, Netflix a najnovšie aj Amazon Video Prime. Preto asi nikoho neprekvapí, že sa na tento trh bude orientovať aj platená verzia YouTube.

TOP 3 alternatívne Facebook aplikácie, ktoré vám ušetria dáta, batériu a miesto v smartfóne

Sociálnu sieť Facebook navštevuje nespočetné množstvo používateľov a väčšina z nich tak činí prostredníctvom mobilných zariadení. Pre ne je určená oficiálna Facebook aplikácia.

Agentúra Nielsen: Aplikáciam kraľovali tie od spoločností Facebook a Google

Renomovaná agentúra Nielsen sa v svojej čerstvej analýze pozrela na najpoužívanejšie aplikácie roka 2016. Kraľujú medzi nimi appky dvoch internetových gigantov.

Zľavy v Google Play: Analyzátor spánku alebo skvelé strategické hry od 11 Bit Studios

Nový rok môžete okrem iného osláviť aj nejakou tou zaujímavou aplikáciou alebo hrou. V obchode Google Play sa pravidelne objavujú rôzne zľavy, z ktorých sme vybrali tie zaujímavé.

Novoročná porcia aplikácií: Rýchly launcher, antistresové omaľovánky alebo hra Hot Wheels

Posledný tohtoročný výber zaujímavých aplikácií a hier je spojený s rýchlym spúšťačom, ktorý je zameraný na okamžité vyhľadávanie. Určite by sme vyskúšali tiež appku, ktorá vás upozorní na namáhaný krk pri pozeraní do smartfónu.

Vianočná porcia aplikácií: Zdieľanie súborov Join, úsporný Dozzzer alebo hra 1979 Revolution

V predvianočnom výbere zaujímavých aplikácií a hier tentokrát natrafíte na alternatívu k úspornému režimu Doze, appku, ktorá otestuje vašu závislosť na smartfóne alebo na multiplatformový nástroj pre prenos všemožných súborov a dát.

Toto je TOP 10 aplikácií, ktoré najviac spomaľujú smartfón a žerú batériu

Renomovaná softvérová spoločnosť Avast preskúmala, ktoré z aplikácií sa k našim smartfónom nechovajú príliš vábne, spomaľujú ho a konzumujú veľa energie.

Čítačka e-kníh a selfie editor. Dve vysoko hodnotené aplikácie vo výraznej zľave

V obchode Google Play sa opäť objavilo pár zaujímavých zliav, z ktorých určite stoja za zváženie dve aktuálne. Dopriať si môžete aplikačný vianočný darček za pár eur.

Akého operátora si vybrať? Táto aplikácia vám ukáže ich vysielače, rýchlosť aj pokrytie!

Vybrať si správneho operátora nie je jednoduché. Pozerať nemôžete len na cenu jeho služieb, ponuku zariadení alebo rôzne zvýhodňujúce akcie. Gro operátorov tvorí ich sieť, jej pokrytie a kvalita.

Toto je jednoznačne najlepšia a najkrajšia predpoveď počasia, akú sme kedy videli

Bez predpovede počasia sa dnes prakticky nezaobídeme. O to viac v aktuálnom zimnom období. Prehľad o vetre, snehu alebo poveternostných podmienkach vo všeobecnosti príde vhod v každej situácii.

Aplikácia PRISMA dostáva veľkú aktualizáciu. Vyzerá ako umelecký Instagram

Aplikácia Prisma, ktorá vzišla z dielne ruských vývojárov, sa stala behom krátkej existencie nesmierne populárnou. Do segmentu aplikácií slúžiacich pre úpravu fotografií priniesla niečo originálne.

Facebook s novinkou. Zdieľané statusy budú môcť byť farebné

Sociálna sieť Facebook je charakteristická svojim modro-bielym farebným prevedením, ktoré nie je zlé, no mnohí majú radi niečo pestrejšie. Facebook im aspoň z časti vyhovel.

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitálnej mobilnej siete v štandardne GSM, ktorá zmenila spôsob, akým ľudia komunikujú aj na Slovensku.