Aplikácie

Aplikácie

Edward Snowden o aplikácii Google Allo: „Nepoužívajte ju”

Spoločnosť Google pred dvoma dňami oficiálne sprístupnila novú komunikačnú aplikáciu Allo. Ide o instantný messenger, podobne ako napr. WhatsApp, ktorý je však inteligentný.

Piatková porcia aplikácií: Google výlety, omaľovánky alebo kartel v hre Narcos

V pravidelnom výbere zaujímavých aplikácií a hier si tento krát našla miesto cestovateľská appka od Google, šikovný widget pre Facebook alebo upokojujúce omaľovánky.

Google má novú aplikáciu. Môžete prostredníctvom nej hádzať papierové lietadielká

Papierové lietadielká si z detstva pamätá azda každý. Napíšete na papier nejaká odkaz, zložíte ho do aerodynamického lietajúceho tvaru a hodíte smerom k adresátovi.

SŤAHUJTE APK: Allo so zabudovaným asistentom Google je konečne tu!

Google počas vývojárskej konferencie Google I/O prisľúbil, že svojho nového a teraz aj inteligentného komunikátora, Allo, sprístupní ešte v lete. Stihlo to len tak tak. Dnes sa začal objavovať v niektorých krajinách priamo na Play Store, nachádza sa však aj na webe APK Mirror.

Zaujal vás Pixel Launcher? Nainštalujte si Nova Launcher, ktorý dostal obdobné funkcie

Nova Launcher je nesmierne populárna aplikácia užívateľského prostredia, tzv. spúšťač, ktorá dokonale nahradí predinštalované prostredia výrobcov. Teda, pokiaľ vám nevyhovujú.

Po Duo prichádza Allo. Nový Google messenger čoskoro dorazí do Google Play

Google len pred nedávnom uviedol do obchodu Google Play aplikáciu Duo, ktorá slúži pre uskutočňovanie videohovorov. Tento týždeň uvidíme novinku Allo.

Piatková porcia aplikácií: Živý prenos z ISS, test mŕtvych pixelov alebo skvelá hra Orbit

Ani tento pracovný týždeň nezabudneme uzavrieť dávkou desiatich aplikačno-herných tipov. Určite by sme vyskúšali fascinujúci živý pohľad z ISS, vizualizáciu hudby alebo užitočného správcu výdavkov.

POZOR: Aplikácia pre hráčov Pokémon Go obsahovala vírus. Zaznamenala pol milióna stiahnutí!

Popularitu hry Pokémon Go zneužili ďalší digitálni zločinci. Do obchodu Google Play sa im podarilo umiestniť aplikáciu, ktorá obsahovala nebezpečný vírus.

DeskDock: Ovládajte svoj smartfón cez počítač pomocou myši a klávesnice

Aplikácií, pomocou ktorých vieme ovládať počítač cez smartfón je hneď niekoľko. Najnovšie sa ale objavila jedna, ktorá skvele funguje v opačnom garde.

Aplikácia YouTube bude viac sociálna. Pribudnú nové prvky

Video server YouTube patrí k internetu tak, ako vyhľadávač Google alebo sociálna sieť Facebook. V súčasnosti serveru YouTube dominujú hudobné klipy, zábavné videá mačiek a Youtuberi.

Zaspávate pri počúvaní hudby? Vyskúšajte aplikáciu, ktorá hudbu automaticky vypne

Smartfóny nám robia spoločnosť nie len od skorého rána, ale tiež až do neskorého večera. Množstvo používateľov prostredníctvom smartfónu počúva pred spánkom hudbu.

Na internet unikol Pixel Launcher z očakávaných smartfónov od Google

Značke Nexus podľa nedávno zverejnených správ pravdepodobne odzvonilo a dnes sa na verejnosti objavil ďalší klinček do rakvy tomuto pomenovaniu.

Používate WhatsApp? Pripravte sa na nové funkcie „požičané” od Snapchatu

V najnovšej beta verzii aplikácie WhatsApp sa objavili nové funkcie, ktoré majú za cieľ urobiť našu komunikáciu zábavnejšou. Je zvykom, že nové funkcie z beta verzie časom dorazia do stabilnej aplikácie.

Piatková porcia aplikácií: Rozvrh hodín, World of Warcraft alebo skvelé logické hry

V tohto týždňovom výbere zaujímavých aplikácií a hier sme si spomenuli s rozvrhom hodín na štart školských povinností, nechýba appka pre hráčov populárneho WoW alebo nástroj pre počúvanie hudby z YouTube.

Drupe: Skvelá aplikácia pre správu hovorov po novom aj s možnosťou ich nahrávania

Aplikácia Drupe patrí do segmentu tzv. dialer appiek, ktoré majú za úlohu nahradiť predinštalované aplikácie určené pre telefonovanie a správu hovorov.

Piatková porcia aplikácií: Kreatívne filtre pre vaše fotky, čerstvé počasie alebo nový diel hry FarmVille

Ani tento týždeň sme nezabudli na výber desiatich aplikácií a hier z obchodu Google Play, ktoré stoja za inštaláciu. Z aplikácií môžete vyskúšať až primitívne jednoduchú VPN appku alebo inovovaný nástroj pre testovanie výkonu smartfónov.