Aplikácie

Aplikácie

Instagram chystá novinky: Vypnutie komentárov pod fotkami a odstránenie sledovateľov

Instagram včera oznámil, že do jeho aplikácie pribudnú nové funkcie. Tie budú dostupné pre Android a iOS. Prvou veľkou funkciou má byť možnosť vypnutia komentárov pod jednotlivými fotkami. Túto funkciu už Instagram testoval u niekoľkých vybraných účtoch. Teraz má byť dostupná celoplošne.

Google má novú bezpečnostnú aplikáciu. Umožní zdieľanie polohy s blízkymi

S novou aplikáciou od Google sa už vaša rodina, priatelia alebo partneri nemusia obávať o to, kde ste a čo s vami je. Appka príde vhod pri cestovaní alebo napríklad tiež pri kontrole detí.

Nadupané preteky F1 2016 od Codemasters už v obchode Google Play

Hry s vôňou benzínu majú nespočetné množstvo fanúšikov. Tých určite poteší, že do obchodu Google Play len nedávno dorazil titul z kráľovskej kategórie motoristického športu, Formula 1.

HOPIN a Orange prinášajú bezplatný internet do taxíkov

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie.

TOP 5 aplikácií, hier, skladieb, filmov, seriálov a kníh roka 2016 podľa Google

Koniec roka sa blíži a spoločnosť Google v tomto období rada bilancuje. Na rad prišli najlepšie aplikácie, hry ale aj iný obsah z obchodu Google Play. V polovici decembra zase uvidíme najvyhľadávanejšie výrazy na internete.

Piatková porcia aplikácií: Snehové správy, čiernobiela fotografia alebo hra Samorost 3

V prvej decembrovej piatkovej porcii Android aplikácií a hier nesmie chýbať už kultová appka Google Santa Tracker, lyžiarov potešia kompletné snehové správy a nadšenci mobilnej fotografie by mali vyskúšať nástroj Hypocam.

Facebook spustil Instant Games. 17 hier, ktoré si budeme môcť zahrať s priateľmi cez Messenger

Facebook Messenger, ako druhá najpopulárnejšia chatovacia aplikácia, bude opäť zábavnejšia. Popri samolepkách, gifkách, a ďalších funkciách k nim pribudnú hry.

Konkurencia pre UBER: Najväčší európsky startup pre zdieľanú jazdu prichádza na Slovensko

Na Slovensku štartuje svoje pôsobenie jeden z najrýchlejšie rastúcich dopravno-technologických startupov. Populárna aplikácia Taxify, ktorá funguje na princípe spolujazdy, bude dostupná už od 2. decembra 2016 pre zákazníkov v Bratislave.

Zľava v Google Play. Zmente si prostredie skvelou launcher aplikáciou iba za 0,69 €

Ak vás omrzelo používateľské prostredie predinštalované výrobcom, poprípade máte čistý Android a túžite po zmene, využiť môžete trefnú zľavu v Google Play.

Clarkson, Hammond a May. Hviezdy relácie The Grand Tour prepožičali hlasy navigácii Waze

Clarkson, Hammond a May. Tieto tri osobnosti sa preslávili hlavne prostredníctvom motoristickej šou Top Gear, ktorú vysiala britská televízia BBC.

Instagram vám bude posielať upozornenia, ak si niekto urobí snímku obrazovky s vašou fotografiou

Niektorí používatelia foto sociálnej siete Instagram hlásia jej nový prvok bezpečnosti. Objavil sa po poslednej aktualizácii. Zatiaľ nie je jasné, či ide o plošnú novinku, alebo len o obmedzené používateľské testovanie.

Jeden z najlepších prehrávačov hudby v obchode Google Play s dočasne zníženou cenou

Pokiaľ poškuľujete po novom prehrávači hudby, určite by ste nemali prehliadnuť aktuálnu zľavu. Poweramp aplikácia patrí už dlhodobo k tomu najlepšiemu z audio kategórie.

Piatková porcia aplikácií: MP3 Converter, Evie launcher alebo kolekcia hier Microsoft Solitaire

V čerstvom vydaní piatkovej porcie Android aplikácií a hier natrafíte na snímač farieb, nástroj, ktorý z videa extrahuje zvukovú stopu do formátu MP3, skvelý launcher alebo otvárač skrátených URL adries.

Cyber Week v obchode Google Play. Hry s 80 % zľavou alebo výhodnejšie in-app nákupy

Spoločnosť Google dnes na sociálnych sieťach informovala o tzv. akcii Cyber Week, v mene ktorej môžeme v obchode Google Play natrafiť na plejádu zľavnených hier.

Starostlivosť o zdravie môže byť s Orangeom odteraz jednoduchšia – diabetici môžu mať glukomer priamo vo svojom smartfóne

Orange prináša ďalšiu užitočnú inováciu a svojim zákazníkom uľahčuje starostlivosť o zdravie. S novinkou Môj glukomer prináša pacientom s cukrovkou glukomer priamo do ich smartfónov.

Nové označenie microSD kariet prezradí, či sú vhodné pre spúšťanie aplikácií

Mnohí z nás nedajú na microSD karty dopustiť. Jednoduché a lacné navýšenie internej pamäte smartfónu je pri súčasných objemných súboroch a aplikáciach viac ako vhodné.