Aplikácie

Aplikácie

Netflix sa bude dať sledovať aj v režime offline. Spoločnosť má novinku predstaviť do konca roka

Priemyselné zdroje tvrdia, že Netflix konečne ponúkne funkciu, vďaka ktorej si budete môcť jednotlivé filmy, resp. seriály stiahnuť pre pozeranie v režime offline.

Piatková porcia aplikácií: Prihlásenie sa do viacerých účtov, WiFi analýza alebo zábavné rodeo

V dnešnej piatkovej porcii Android aplikácií a hier vám tento krát odporúčame šikovný widget kalendára s kompletnou agendou, nástroj, ktorý vám doslova povie odkiaľ fúka alebo analyzátor WiFi sietí.

Ďalšie aplikácie v zľave iba za 0,50 €: Špičkový launcher, fitness appka alebo MEME generátor

Včera bol oficiálne prvý letný deň a pri tejto príležitosti môžeme v obchode Google Play natrafiť aj na pár letných zliav. Tie sa týkajú aplikácií, ktoré majú na svojom konte veľké množstvo stiahnutí a pozitívnych hodnotení, čiže určite stoja za to.

Facebook čelí ostrej kritike: Vraj SMS integráciu v Messengeri pretláča príliš agresívne!

Facebook naozaj chce, aby ste jeho Messenger využívali aj pre správu SMS správ. Chce to až tak veľmi, že zvolil taktiku, ktorá v mnohých z nás vyvoláva určité obavy. Ich cieľom je prinútiť čo najviac ľudí, aby Messenger zvolili ako hlavnú aplikáciu pre správu SMS správ.

Spotify oslavuje: Dosiahli 100 miliónov používateľov, z toho 30 miliónov platiacich

Streamovacia hudobná služba Spotify má veľký dôvod na oslavu. Včera totiž oznámila, že dosiahla 100 miliónov používateľov. V porovnaní s predchádzajúcim obdobím ide o 33 % nárast (75 miliónov).

Populárny analyzátor spánku a filter modrého sveta. Aplikácie v zľave za 0,50 €

V obchode Google Play sa opäť objavilo pár aplikácií, ktoré ich vývojári sprístupnili za zvýhodnenú cenu. Konkrétne ide o dva tituly z dielne vývojárskeho štúdia Urbandroid Team.

NÁVOD: Chcete vedieť kedy bude búrka? Takto to zistíte na minútu presne!

Mnohí meteorológovia predpovedali toto leto ako jedno z najteplejších vôbec. Letné horúčavy sú samozrejme spájané s búrkovou činnosťou, ktorá sa dokáže vytvoriť behom krátkej chvíle aj v lokálnych oblastiach.

NÁVOD: Takto sa zbavíte predinštalovaných aplikácií v Samsung smartfónoch bez rootu!

Samsung patrí medzi výrobcov, ktorí svoje zariadenia vybavujú pomerne veľkým množstvom balastu. Aj keď sa to v poslednej dobe s množstvom predinštalovaných aplikáciami zlepšilo, v starších Samsung smartfónoch ich nájdeme hojný počet.

Kriminálnik zachytil vlastnú vraždu prostredníctvom živého VIDEO prenosu na Facebooku

Boom so živými video prenosmi začala aplikácia Periscope, prostredníctvom ktorej môžete svojim sledovateľom ukazovať všetko zaujímavé čo práve robíte v reálnom čase.

Snapchat priznáva, že kopírovali makeup umelcov pre ich foto filtre

Snapchat je veľmi populárna a obľúbená aplikácia medzi mladými. Avšak dnes čelia jednému škandálu. Snapchat dnes priznal, že okopíroval dizajny pre ich filtre (Lens) od online makeup umelcov.

Sobotňajšia porcia aplikácií: mp3 konverter, ovládanie gestami, alebo ťahová westernovka

Piatková porcia Android aplikácií a hier vám tento krát odporúča aplikáciu, vďaka ktorej budete mať prehľad o polohe svojich najbližších, budík s funkciou bezdrôtového streamu hudby

Aplikácia Shazam s obrovskou novinkou. Vyskúšajte automatickú identifikáciu skladieb

Poznáte to. Víkendový večer trávite v podniku alebo v klube a zrazu začne hrať skladba, ktorá vás oslovila. Vy vytiahnete smartfón, otvoríte aplikáciu Shazam a skladbu identifikujete.

Ďalšia skrytá hra v aplikácii Facebook Messenger. Zahrajte si futbal priamo v okne chatu!

Hádzanie basketbalovej lopty na kôš priamo v aplikácii Facebook Messenger sa stretlo s veľmi pozitívnou odozvou používateľov a najnovšie sa môžete s niektorým z vašich Facebook kontaktov prekonávať v ďalšej skrytej hre.

Cez Messenger budete opäť môcť posielať SMS správy

Po tom, ako Facebook z mobilnej verzie svojho webu odstránil možnosť posielať správy prináša ďalší dôvod, prečo by ste mali nainštalovať Messenger.

Futbalové Euro 2016: Ako sledovať dianie na smartfóne a tablete?

Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 sa rozbehli 10. júna a množstvo futbalových fanúšikov si tento športový sviatok jednoducho nemôže nechať ujsť. Samozrejme, nie vždy bude možné sedieť doma pred televízorom a byť v spoločnosti rôzneho občerstvenia.

iMessage pre Android? Apple vraj plánuje revolúciu v iOS!

Komunikácia je vďaka smartfónom a počítačom veľmi jednoduchá. Môžete sa nachádzať na druhej strane planéty a stále sa dokážete spojiť s vašimi blízkymi. Umožňujú nám to technológie či už hardvérové alebo softvérové.