Aplikácie

Aplikácie

TOP 3 platené balíčky ikon, ktoré si teraz môžete stiahnuť zadarmo!

Po včerajšej top trojke platených hier, ktoré ich autori sprístupnili na stiahnutie zadarmo, tu máme ďalší bezplatný obsah. Tentokrát si môžete vylepšiť používateľské prostredie vkusnými ikonami.
banky

POZOR: Internetové služby jednej zo slovenských bánk sú tento víkend mimo prevádzky

Pokiaľ ste klientmi Československej obchodnej banky, služby elektronického bankovníctva nebudete môcť cez aktuálny víkend využívať. Za odstávkou stojí skvalitňovanie poskytovaných služieb.

Porcia aplikácií: Widget hodín, generátor hashtagov alebo hororový Reporter v zľave!

V ďalšom pravidelnom vydaní výberu zaujímavých aplikácií a hier tentokrát nájdete extrémne jednoduchý, no účelný widget hodín, nástroj na tvorbu videoklipov, alebo režim, ktorý vám umožní využiť každý pixel displeja.

Spotify začne obmedzovať neplatiacich užívateľov. Niektorú hudbu si čoskoro neprehrajú

Hudobná streamovacia služba Spotify sa teší dobrému obdobiu. Počet predplatiteľov presiahol métu 50-tich miliónov a najnovšie začala táto služba spolupracovať s podobne populárnou navigačnou službou Waze.
mcdonalds

Reťazec rýchleho občerstvenia McDonald’s testuje objednávanie jedla cez aplikáciu

Priekopník v segmente rýchleho stravovania, spoločnosť McDonald's, začala s testovaním zaujímavej digitálnej novinky. Vybraní používatelia si môžu objednať jedlo iba pomocou aplikácie v smartfóne.
Viber

Používate komunikačnú aplikáciu Viber? Po aktualizácii v nej pribudol tajný chat

Facebook Messenger alebo WhatsApp nie sú jediné komunikačné platformy, ktoré používatelia obľubujú. Svoju masívnu základňu používateľov má aj Snapchat, alebo dobre známy Viber.
Arrow Launcher

Arrow Launcher prešiel veľkou aktualizáciou, ktorá prináša množstvo nových funkcií

Aplikácia Arrow Launcher predstavuje skvelý spôsob, ako nahradiť predinštalované používateľské prostredie schopnejšou alternatívou. Spúšťač Arrow sprevádzajú pozitívne hodnotenia a po aktualizácii určite pribudnú ďalšie.

Navigácia Waze prichádza s integráciou hudobnej služby Spotify

Snáď ani neexistuje vodič, ktorý by si jazdu autom nespríjemnil počúvaním obľúbenej skladby alebo albumu. Pokiaľ k takým vodičom patríte a používate navigačnú aplikáciu Waze, budete mať k svojej obľúbenej hudbe bližšie.

Načítavanie videí na YouTube dostane vylepšenie. Takto môžu vyzerať animácie

YouTube, ako najväčšia platforma pre sledovanie videí na internete, prechádza v posledných mesiacoch mnohými vylepšeniami. Konkurencia rastie a udržať si diváka je jednoducho náročnejšie.
bloons TD5

Jedna z najlepších vežičkoviek v obchode Play dočasne na stiahnutie zadarmo!

Dočasné zníženia cien pri aplikáciach a hrách máme veľmi radi, no ešte lepšie je, ak je platená aplikácia alebo hra úplne zadarmo. To sa momentálne týka aj jednej z najlepších obranných hier v obchode Play.
aplikácií

Porcia aplikácií: Orange jednoduchšie, vyhľadávač WiFi alebo 3D hlavolam After the End

Náš pravidelný aplikačno-herný seriál vám tentokrát ponúkne tip na novú appku od Orange, ktorá uľahčí prechod z tlačítkového telefónu na smartfón. GlassWire postráži spotrebu dát, ktoré konzumujú ostatné aplikácie a súbory usporiadate vďaka nástroju File Commander.
Tinder

Zoznamovacia aplikácia Tinder má tajnú verziu určenú pre celebrity a iných „vyvolených“

Ak ste aj vy niekedy experimentovali s online zoznamovaním, určite vašej pozornosti neunikla nesmierne populárna aplikácia Tinder. Nájsť svoju/svojho vyvoelného dnes nie je jednoduché a Tinder to má uľahčiť.
google play

Obchod Google Play oslavuje 5. narodeniny! Aké aplikácie a hry patria do prvej päťky?

Spoločnosť Google pred piatimi rokmi otvorila dvere do digitálneho obchodu Google Play, v ktorom nám okrem aplikácií a hier ponúka aj knihy, hudbu či filmy. Obchod Play nahradil dovtedy používaný Android Market.

Poponáhľajte sa. Tieto platené balíčky ikon sú aktuálne na stiahnutie zadarmo!

Personalizácia používateľského prostredia v smartfónoch nekončí len pri tapetách, widgetoch alebo rozloženiach obrazoviek. Ak používate niektorý z podporovaných spúšťačov, prostredie môžete vylepšiť štýlovými ikonami pre aplikácie.

Google otvára beta testovanie pre najdôležitejšiu appku v smartfóne a tiež Gboard klávesnicu

Ak chcete mať nové funkcie v rôznych aplikáciách skôr ako ostatní, zapojiť sa môžete do ich verejného beta testovania. Samozrejme nie každá aplikácia je v beta verzii dostupná.
aplikácií

Porcia aplikácií: Úprava fotografií, livestream z ISS alebo RPG titul Shadowblood

V ďalšom vydaní aplikačno-hernej telenovely tentokrát nájdete zaujímavú appku pre úpravu fotografií, inovovanú verziu populárneho počasia, technickejšie zameranú databázu čipsetov či živý video prenos zo stanice ISS.