Aplikácie

Aplikácie

Piatková porcia aplikácií: Google Tapety, snímanie poznámok alebo hra Ja som chlieb!

Pre mnohých vytúžený koniec týždňa už tradične prichádza aj s výberom tých najzaujímavejších aplikácií a hier. Na vašom mieste by sme určite vyskúšali pozadia priamo od Google, no to však nie je všetko.

Ste pokročilým používateľom? Vyskúšajte experimentálnu verziu prehliadača Chrome pre Android

Internetový prehliadač Chrome nekraľuje len počítačom a notebookom, ale aj mobilným zariadeniam. Spoločnosť Google sa rozhodla do obchodu Google Play uviesť jeho ďalšiu verziu.

Chystáte sa hrať Battlefield 1? Táto aplikácia vám nemôže chýbať!

Pár dní pred oficiálnym uvedením Battlefield 1 na trh spoločnosť Electronic Arts odkryla rúško tajomnosti aj nad ich aplikáciou, ktorú môžete využívať spolu s hrou.

Slováci ako jedni z mála testujú novinky v Messenger! Čo na ňu hovoríte?

Facebook nedávno spustil test novej funkcionality ich komunikačnej aplikácie Facebook Messenger. Novinka sa volá Messenger Day, ktorá do aplikácie prináša malé príbehy vyjadrené fotografiami.

Facebook Messenger s novinkou. V nastavenach pribudne šetriaci režim

Obľúbená komunikačná aplikácia Facebook Messenger bude zase o niečo používateľsky prívetivejšia. Chystaná novinka vám ušetrí drahocenné dáta z vášho predplateného programu.

Piatková porcia aplikácií: Optimalizácia notifikácií, HDR režim alebo užitočné widgety

V tohto týždňovom piatkovom výbere aplikácií a hier vám odporúčame skvelý separátor upozornení, bič na podexponované fotografie, nástroj, ktorý bude analyzovať vaše denné činnosti alebo dvojicu pekných a funkčných widgetov.

Aplikácia Giphy Cam konečne v obchode Google Play. Vytvárajte GIF animácie s efektami

Giphy Cam nie je žiadna nová aplikácia. Pred rokom si našla cestu do obchodu s aplikáciami, ktoré sú určené pre platformu iOS. Používať ju tak mohli majitelia iPhone smartfónov.

Piatková porcia aplikácií: Biela Noc 2016, widget počasia alebo hra Mafia III: Rivals

Pre mnohých vítaný koniec týždňa si tentokrát spestríme napríklad kultúrou v našom hlavnom meste. Aplikácia Biela Noc 2016 rovnomenného festivalu súčasného umenia by vám nemala chýbať, ak sa na toto podujatie chystáte.

Shazam Lite: Ďalšia zoštíhlená aplikácia, ktorá bude šetrná k dátam a úložnému miestu

Len pred pár dňami sme vás informovali, že gigant Facebook predstavil Lite verziu obľúbenej komunikačnej aplikácie Messenger. Tá je primárne určená pre staršie zariadenia a rozvojové trhy.

TIP: Skvelá aplikácia počasia s kompletnými údajmi, ktoré zbiera z viacerých zdrojov

Určite máte mnohí v smartfóne nainštalovanú obľúbenú aplikáciu počasia, na ktorú sa každý deň spoliehate. Neraz sa vám však mohlo stať, že jej predpoveď alebo aktuálne informácie neboli zrovna presné.

Používate Spotify Free? Okamžite ho odinštalujte, ponúka zavírené reklamy!

Vyzerá to tak, že Spotify má veľký problém. Do obehu reklám v ich službe Spotify Free používateľom púšťa reklamy, ktoré sú zavírené.

Aplikácia WhatsApp konečne dostáva podporu pre animované GIF súbory

Ak nám na aplikácii WhatsApp nie čo podstatne vadilo, bola to nedostatočná podpora pre animované GIF súbory. Tie sa po odoslaní v chate zobrazovali ako statické snímky.

Novinka Facebook Marketplace: Nákup a predaj tovaru priamo v aplikácii

Rôzne inzertné portály, či už s použitým alebo novým tovarom, sú medzi používateľmi veľmi obľúbené. Určite ste postrehli burzy, kde ľudia predávajú čo im padne pod ruku.

Facebook uviedol zoštíhlenú verziu svojej Messenger aplikácie. Vyššia rýchlosť, menej dát

Už dlhodobo je známe, že Facebook chce prepojiť prostredníctvom svojich služieb a aplikácií čo najviac ľudí po celom svete. Facebooku sa to darí a najnovšie k tomu pomôže odľahčená verzia messenger aplikácie.

Spotify chce získať väčší náskok pred konkurenciou. Plánuje kúpiť SoundCloud

Spotify je stále najpopulárnejšia hudobná online služba pre zdieľanie hudobného obsahu. Za jej obsah platí viac ako 40 miliónov používateľov a v blízkej budúcnosti sa zrejme ešte viac rozšíri.

Piatková porcia aplikácií: Falošný hovor, merač decibelov alebo legenda Micro Machines

V obvyklom piatkovom výbere zaujímavých aplikácií a hier tento krát nechýba skvelý mobilný prehliadač, menič farieb pre FB Messenger alebo aplikácia, ktorá nafinguje prichádzajúci hovor.

POZOR: Skutočný Xiaomi Mi Mix nevyzerá tak dobre, ako ten na...

Včera došlo k predstaveniu krásnej novinky od Xiaomi. Volá sa Mi Mix a ide o jeden z najzaujímavejších telefónov nielen v Číne, ale aj na celom svete. Čím je taký zaujímavý? Povedzme, že jeho displej zaberá gigantických 91,3 % prednej strany.