Aplikácie

Aplikácie

Facebook experimentuje s automatickým prehrávaním zvuku pri video obsahu v ich aplikácii

Poznáte to. Otvoríte aplikáciu Facebook a pri prezeraní noviniek na vašej nástenke natrafíte na video, ktoré sa začne automaticky prehrávať. Bez kliknutia tak môžete okamžite vidieť jeho obsah.

Budúce Lenovo smartfóny prídu s predištalovanými aplikáciami navyše. Budú od Microsoftu

Spoločnosť Microsoft dnes oznámila, že uzavrela partnerstvo v čínskym gigantom Lenovo. Toto partnerstvo zabezpečí, že v nových Lenovo smartfónoch nájdeme predištalované známe aplikácie pre produktivitu.

Máte O2? Takto získate dáta navyše bez toho, aby ste vyšli z domu

Tretí najväčší operátor na Slovensku, O2, už dva mesiace ponúka možnosť navýšiť si dostupné dáta prostredníctvom promo kódov alebo geolokácie.

Aplikácia Google Duo dostane funkciu výhradne hlasových hovorov bez videa

Spoločnosť Google na májovej konferencii Google I/O predstavila dve aplikácie. Prvou z nich je prívetivý messenger Allo a druhou už dostupná appka Duo pre videohovory.

Piatková porcia aplikácií: Prepracované počasie, analyzátor batérie alebo hra Deus Ex GO

V piatkovom predvíkendovom výbere zaujímavých aplikácií a hier tentokrát nájdete prevodník súborov, automatický nástroj na tvorbu videí z vašich fotografií alebo užitočný analyzátor batérie.

Cestujete? Toto je TOP 5 najlepších offline navigácií pre váš smartfón

Dnes na svete snáď neexistuje miesto, kde by ste sa mohli stratiť. Vďaka smartfónom a ich mobilným aplikáciam sa dokážete dostať do požadovaného cieľa alebo miesta aj bez pripojenia na internet.

AKTUALIZOVANÉ: Google Duo – nové videohovory od Google. Sťahujte APK!

Spoločnosť Google na májovej konferencii Google I/O predstavila novú aplikáciu s názvom Duo. Ide o multiplatformový nástroj pre videohovory a akúsi Google alternatívu k FaceTime od Apple.

Google: Už nepotrebujete Google+, aby ste mohli písať recenzie v Play Store

Určite si pamätáte časy, keď sa Google snažil naplno pretlačiť svoju sociálnu sieť Google Plus a konkurovať Facebooku. Zdá sa, že Google to vzdal a stal sa znovu liberálnejším. Už viac nepotrebujete G+, aby ste hodnotili aplikácie v Obchode Play.

Piatková porcia aplikácií: Grape, Bazoš Pridávač alebo legendárna hra Polda 4

Aj keď trochu chladný, no stále letný piatok si môžete spríjemniť niekoľkými zaujímavými aplikáciami a hrami z obchodu Google Play.

Odmerajte si aktuálnu rýchlosť internetu prostredníctvom novej appky od Netflixu

Streamovacia služba Netflix v máji tohto roku spustia web fast.com, ktorý vám priamo v reálnom čase ukázal aktuálnu rýchlosť vášho pripojenia. Stačil vám na to jeden - dva kliky.

Aplikácia Google Mapy dostáva veľkú aktualizáciu. WiFi režim a lepšia offline navigácia

Spoločnosť Google si pre používateľov aplikácie Google Mapy pripravila podstatnú aktualizáciu. Tá príde vhod hlavne teraz, v období letných dovoleniek a cestovania.

Chodíte po prírode? Nahrajte jej zvuky pomocou aplikácie a prispejte k ekologickému výskumu

Popri prechádzkach v prírode môžete urobiť so svojim smartfónom aj niečo viac, ako len loviť Pokémonov. V obchode Google Play sa totižto objavila aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete prispieť k zaujímavému výskumu.

Obľúbená foto aplikácia Prisma dostáva aktualizáciu. Konečne pracuje rýchlejšie

Kým v oblasti mobilných hier vládne svetu titul Pokémon Go, mobilné aplikácie zase reprezentuje trendová appka Prisma. Tá slúži na úpravu fotografií v originálnom umeleckom štýle.

Piatková porcia aplikácií: Thug Life editor, rýchlosť pripojenia alebo simulátor vlčieho života

Obvyklý piatkový náklad aplikácií a hier vám tentokrát prináša tip na skvelú appku pre úsporu energie, zábavný Thug Life editor, zobrazenie aktuálnej rýchlosti internetu, sledovač balíkov alebo extrémne rýchly pripomienkovač.

Novinka v Google Play: Dropbox Paper ako alternatíva ku Google dokumentom

Dropbox poznáme ako kvalitné a veľmi populárne cloudové úložisko, ktoré svojou funkcionalitou a používateľským prostredím hravo konkuruje ostatným podobným službám, napríklad známemu Google Disku.

Android 7.0 Nougat zobrazí informáciu o počasí v notifikačnej lište

Nová verzia operačného systému Android 7.0 Nougat so sebou prinesie rad vylepšení, ale aj príjemných funkčných detailov. Jeden z nich sa týka informácií v notifikačnej lište.