Aplikácie

Aplikácie

YouTube aplikácia s novinkou. Odporúčané videá môžete zobraziť aj počas prehrávania na šírku

Spoločnosť Google sa v posledných týždňoch pustila do vylepšovania oficiálnej aplikácie, ktorá patrí najväčšiemu video serveru YouTube.

Porcia aplikácií: Rýchle poznámky, vyhľadávač lacných leteniek alebo skvelý Beat Racer

Tradičný a pravidelný výber zaujímavých aplikácií a hier bude tentokrát na vaše zmysly útočiť aplikáciou Whom, akousi odnožou Instagram appky Boomerang.

YouTube vo svojich videách zruší reklamu dlhú 30 sekúnd, ktorá sa nedá preskočiť

Dnes sa objavila zaujímavá správa, ktorú by mnohí nečakali. Najväčší video server YouTube zruší jeden zo svojich negatívne hodnotených reklamných formátov.

FaceApp. Aplikácia, ktorá sa stala na platforme iOS hitom je už v obchode Play

Aplikácie slúžiace na úpravu fotografií sú veľmi populárne. Naposledy vyvolala menší ošiaľ umelecky poňatá Prisma, aktuálne je v kurze už doslova virálna appka FaceApp.

Facebook dostáva veľkú aktualizáciu. Prináša zmeny v zobrazovaní video obsahu

Predstavitelia najväčšej sociálnej siete Facebook dnes prišli s oznámením, ktoré hovorí o podstatných zmenách a novinkách pri zobrazovaní video obsahu.

Sony pracuje na aplikácii s umelou inteligenciou. Zanalyzuje to, čo máte na tanieri

Rozmach umelej inteligencie na báze strojového učenia je spojený s rôznymi digitálnymi asistentmi, s ktorými sa veľkí technologickí hráči doslova predbiehajú.

Bezpečné dvojfázové overenie má aj aplikácia WhatsApp. Ako ho zapnúť?

Aplikáciu WhatsApp mnohí používajú ako primárny komunikačný nástroj. V aplikácii nie je výnimočné nájsť množstvo konverzácií, zdieľané súbory, dokumenty či cenné kontakty.

Aplikácie Word, Excel a PowerPoint dostanú aktualizáciu. Pribudne podpora pre PDF formát

Produktívne nástroje Microsoft Word, Excel a PowerPoint majú aj svoje mobilné aplikácie, ktoré sú veľmi použiteľné. Stále je však čo vylepšovať a presne v tomto duchu je poňatá chystaná aktualizácia.

Piatková porcia aplikácií: Sound off, prevodník jednotiek alebo hra Splitter Critters

V pravidelnom koncotýždňovom výbere aplikácií tentokrát nájdete automatizovaný nástroj pre vypínanie zvukov prichádzajúcich hovorov a upozornení, aplikáciu, ktorá vám pomôže zrelaxovať alebo komplexný prevodník jednotiek.

Z obchodu Google Play môžu zmiznúť milióny aplikácií. Chýbať vám zrejme nebudú

Spoločnosť Google v týchto dňoch zasiela mnohým vývojárom po celom svete, ktorí majú v obchode Google Play svoje aplikácie a hry, dôležité upozornenie.

Detailnejšia predpoveď počasia od sociálnej siete Facebook? Aktualizácia sa už šíri

Ak ráno otvárate medzi prvými aplikáciami tú, ktorá patrí sociálnej sieti Facebook, určite ste si všimli, že sa na vašej nástenke zvykne objaviť stručná predpoveď počasia.

Populárna klávesnica Fleksy končí. Prebieha postupné vypínanie serverov

Každý, kto sa niekedy pokúšal nahradiť predinštalovanú klávesnicu v smartfóne za nejakú inú, určite narazil v obchode Google Play aj na klávesnicu Fleksy.

Google vyriešil zásadný nedostatok zrýchlených stránok pre mobilné zariadenia

Určite ste sa pri prehliadaní internetu stretli so zrýchlenými stránkami pre mobilné zariadenia, označenými ako AMP (Accelerated Mobile Pages).

Chráňte si svoje súkromie. TIP na dve aplikácie pre skutočne šifrovanú komunikáciu

Oblasť digitálnej bezpečnosti a hlavne súkromia by vám nemala byť v súčasnej online dobe ľahostajná. Internet nám otvoril bránu do celého sveta, daňou za to je však poodhalené súkromie.
youtube

Nová funkcia aplikácie YouTube užívateľsky spríjemní pretáčanie videa

Dnes snáď neexistuje používateľ, ktorý by nesledoval video obsah prostredníctvom oficiálnej aplikácie najväčšieho úložiska videí na internete, serveru YouTube.

TOP 5 aplikácií, ktoré vám pomôžu udržať spotrebu mobilných dát na uzde

Určite nebudeme sami, ak povieme, že sa nám neraz podarilo prekročiť limit voľného objemu mobilných dát stanoveného operátorom. Následné dokupovanie ďalších dát pritom nie je zrovna lacné.

Samsung predstavil Exynos 8895 zo série Exynos 9: Ponúka obrovský výkon...

Samsung práve predstavil nový mobilný high-end čip, ktorým bude tento rok vybavených niekoľko high-end zariadení. Podobne ako Qualcomm Snapdragon 835 (s ktorým Qualcommu Samsung pomohol) je Exynos 9 Series 8895 vyrobený 10nm FinFET procesom.