Anketa

Anketa
Ankety týkajúce sa Androidu

VÝSLEDKY: Kúpili by ste si novú Nokia 3310?

Hneď po zverejnení prvých špekulácií o tom, že Nokia môže znovu predstaviť svoju ikonickú 3310-tku sa spustila debata o tom, kto si ju kúpi a kto nie.

LG G6 alebo Samsung Galaxy S8. Ktorá vlajková loď bude lepšia? HLASUJTE a rozhodnite!

Už o pár týždňov uvidíme predstavenie dvoch vlajkových smartfónov z dielní dvoch kórejských rivalov. Samsung aj LG pri nich zúročia svoje technologické možnosti, a tak všetkých zaujíma, ktorý z nich to zvládne lepšie.

Toto si myslíte o tom, že Samsung Galaxy S8 neponúkne 3,5mm jack

Včera sme sa vás opýtali na váš názor ohľadom veľkej novinky týkajúcej sa chystaného Galaxy S8.

HLASOVANIE: Je chýbajúci 3.5mm jack na Galaxy S8 dobré rozhodnutie?

Technologický svet včera ostal v miernom šoku. Na svetlo sveta sa totiž prebojovala informácia o tom, že po iPhone 7, ako aj ďalších modeloch, 3.5mm jack pre slúchadlá neponúkne ani Samsung Galaxy S8.

ANKETA: Sklo alebo kov? Ktorý z týchto materiálov preferujete?

Ako ste si mohli všimnúť, z prémiových smartfónov sa s príchodom minuloročných vlajkových lodí takmer úplne vytratil plast.

HLASOVANIE: Vrátite/vrátili by ste svoj Note 7?

Zo Samsung Galaxy Note 7 prešiel obrovskou krivkou. Z telefónu, ktorý nemal konkurenciu až po telefón, ktorému sa konkurencia smeje. Chudák Note.

Samsung Galaxy Note 7: Koľko budú stáť opatrenia spojené s výmenou zariadení a aké budú dôsledky?

Napriek technologickému veľtrhu IFA 2016, vo svete moderných technológií v minulom týždni rezonoval hlavne kórejský gigant Samsung a ich horúci phablet Galaxy Note 7.

POROVNANIE: Vernee Apollo Lite vs. Xiaomi Redmi Pro. Kto je lepší?

Čínska spoločnosť Xiaomi len pred nedávnom predstavila nový smartfón s označením Redmi Pro. Asi najbližšie k nemu má model Vernee Apollo Lite, keďže zdieľajú podobné parametre a cenu.

DISKUSIA: Očaril vás Samsung Galaxy Note 7?

Od predstavenia ďalšej veľkej veci Samsungu uplynuli už takmer dva týždne. Všetci sme teda mali dosť času prejsť si podrobnosti a zhodnotiť, či sa nám telefón páči alebo nie. Teraz je čas zistiť, ako sa novinka páči vám, našim cteným čitateľom.

VÝSLEDKY: Slovákom najviac učaril Galaxy S7/edge, bodoval aj Huawei P9 a Xiaomi Mi5!

Pred dvoma týždňami sme sa vás opýtali na jednoduchú otázku. Ktorý telefón z prvej polovice tohto roka vám učaroval najviac? Ktorý vás ohromil tak, že by ste mu dali svoj hlas?

ANKETA: Galaxy Note 7 pravdepodobne príde len v „edge“ verzii. Vadí vám to?

Informácie zozbierané z posledných pár týždňov naznačujú, že Samsung chystá len jednu verziu jeho populárneho phabletu – Galaxy Note 7.

HLASOVANIE: Aký je váš obľúbený smartfón z prvej polovice roka 2016?

Prvý polrok roka 2016 je za nami. To bola rýchlosť, že? Nestihli sme sa poriadne ani nadýchnuť a už sme bližšie k roku 2017 než k roku 2015.

Report: 43% používateľov Generácie Y sa bez svojho smartfónu cíti znudene

Zaujímalo vás niekedy ako sú na tom ostatní, keď nemajú pri sebe ich chytrého miláčika? A ako je na tom Generácia Y (ľudia narodení v rokoch 1975-2000) v porovnaní so starším obyvateľstvom?

DISKUSIA: Ste spokojní s výdržou batérie vášho smartfónu?

Jednou z najväčších problémov dnešných smartfón nie je zlý displej ani malý výkon. Práve naopak, tieto aspekty výrobcovia vyriešili už veľmi dávno.

HLASOVANIE: Edge vs klasika – ktorý typ displeja preferujete?

Vyzerá to tak, že Samsung bude so zakriveným displejom pokračovať aj v rade Galaxy Note. Momentálne však nie je jasné či budú podobne ako pri sérii Galaxy S dostupné obe verzie, teda klasická s rovným displejom, aj edge verzia.

VÝSLEDKY: Bude vám chýbať 3,5mm jack pre slúchadlá?

Vyzerá to tak, že každý výrobca smartfónov, ktorý zo svojich zariadení odstráni 3,5mm jack pre slúchadlá bude mať na krku veľký počet nespokojných zákazníkov. Takmer 60 % našich čitateľov totiž tento krok označilo za nevhodný a 3,5mm jack jednoducho nechcú opustiť.