Zaujímavosti

Zaujímavosti
Zaujímavé články, novinky a dianie okolo Androidu

Pozrite si rebríčky TOP 10 najpredávanejších smartfónov u operátorov za december 2016. Je tam aj ten váš?

Čas od osláv vianočných sviatkov a nového roka ubehol ako voda a rok 2017 je už v plnom prúde. Vráťme sa však trochu v čase a pozrime sa, aké smartfóny boli u našich troch najväčších operátorov najobľúbenejšie. Priznajte sa, kto zháňal telefón pod stromček na poslednú chvíľu?

Hra Pokémon Go tvorcom chrlila peniaze: Za 3 mesiace im zarobila rozprávkovú sumu!

Pokémon Go mánia našťastie už skončila, alebo aspoň rapídne poklesla. Ľudí so smartfónom, ktorí po uliciach naháňajú virtuálne príšerky už vonku nevidieť.

V Rusku štartuje služba Umer. Nie je to preklep a odviezť by ste sa ňou nechceli

Dnešná doba praje službám na požiadanie. Chcete sa okamžite ubytovať, použijete aplikáciu Airbnb. Chcete si pozrieť dobrý seriál, siahnete po aplikácii Netflixu. Odvoz v hlavnom meste? Len Uber.

Famózne Porsche Mission E ako konkurencia pre Teslu. Pozrite si fotografie a detaily

Čo sa týka segmentu elektromobilov, v podstate sa najčastejšie skloňuje len jeden výrobca. Na mysli máme spoločnosť Tesla Motors vizionára Elona Muska.

VIDEO: Vodička úmyselne vošla veľkým SUV priamo do predajne operátora. Dôvod neuhádnete

Veľmi kuriózny incident sa odohral na Floride v meste Palm Springs, kde vodička veľkého SUV Nissan Armada doslova zvalcovala predajňu operátora T-Mobile.

Obchod Google Play dosiahol veľký medziročný nárast tržieb

Obchod Google Play a Apple App Store sú miesta, bez ktorých by sa naše smartfóny a tablety jednoducho nezaobišli. Nájdeme v nich množstvo aplikácií, hier ale aj ďalšieho obsahu.

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitálnej mobilnej siete v štandardne GSM, ktorá zmenila spôsob, akým ľudia komunikujú aj na Slovensku.

Fotomobil KODAK EKTRA v ponuke operátora O2 už od 2 eur

KODAK EKTRA, smartfón pre nadšencov fotografovania, možno nájsť v ponuke operátora O2 už od dvoch eur, a to v kombinácii s akýmkoľvek programom s platbou na faktúru.

VIDEO: BBC použilo pri točení dokumentárnej série prepracované robotické zvieratá

Ako fotografovať a natáčať voľne žijúce zvieratá v ich prirodzenom prostredí poriadne z blízka a tak, aby ste ich nevyrušili? Túto otázku si zrejme položili aj v britskej televízii BBC.

YouTube zavedie novinku. Super Chat, v ktorom budete môcť platiť za pripnutý komentár

Určite ste sa v online svete už stretli s aktuálnym trendom vysielania živých videí. Takéto prenosy obsahu sú populárne na sociálnej sieti Facebook, ale aj na YouTube.

Výbušné preteky DiRT Showdown sú zadarmo! Uplatnite si kód, kým sa dá

Máte pred sebou voľný víkend a neviete čo s ním? Máme pre vás perfektný tip, ako ho stráviť pri jednej z najlepších pretekárskych hier, a to úplne zadarmo.

Holanďania sú ďaleko pred nami: Ich vlaky jazdia kompletne na elektrinu z vetra

Holanďania v januári napojili všetky svoje elektrické vlaky na energiu vyrobenú z vetra. Informovali o tom na tomto webe.

Miliardár zo Silicon Valley: Éra Apple skončila, v rukáve nemajú nové inovácie

Miliardár zo Silicon Valley, Peter Thiel je veľmi, veľmi skeptický ohľadom budúcnosti Apple.

EÚ plánuje zrušenie jednej z najotravnejšej časti internetu. Takéto zmeny nás čakajú

Európska únia je zaujímavá inštitúcia. Na jednej strane nás chce chrániť, na tej druhej často vytvára pravidlá, ktoré nás skôr otravujú než nám pomáhajú.

TOP telefóny za 200€? Máme pre vás perfektné tipy, ktoré by ste nemali prehliadnuť!

Nový rok sa pomaly rozbieha a novoročné výpredaje s ním. Známy čínsky e-shop GearBest.com si pre vás pripravil doslova novoročnú apokalypsu cien.

Zabíja Facebook alebo Messenger batériu na vašom telefóne? Takto to opravíte!

Ak ste po pár hodinách zobrali do ruky váš telefón a zistili ste, že aj napriek tomu, že ste na ňom nič nerobili prišiel o pár percent, alebo ešte horšie, pár desiatok percent batérie, jedna alebo viacero aplikácií nefunguje správne.

Ďalší škandál pre Samsung: Jeho viceprezidenta spájajú s úplatkárstvom vo výške...

Ach Samsung, ako by si toho po problémoch s Galaxy Note 7 na rováši nemal už aj tak dosť, teraz musíš zvládať ďalší škandál. Podpredseda spoločnosti, Lee Jae-yong (Jay Y Lee) totiž v Južnej Kórei čelí vážnemu obvineniu z úplatkárstva. Informoval o tom server Bloomberg.