VR headset

VR headset

Novinka Orah 4i. Akčná kamera pre profíkov, ktorú si vďaka jej cene asi nekúpite

Ak ste si mysleli, že GoPro kamery sú poriadne drahé, vedzte, že existujú ešte drahšie akčné kamery. Jednou z nich je novinka Orah 4i, ktorá zamierila na americký trh.

Zbohom 2016. Pozrite sa na výber koncoročných zliav pre smartfóny, gadgety a mnoho ďalšieho!

Populárny internetový predajca GearBest si po Mikulášskej nádielke zliav pripravil ešte obšírnejšiu ponuku. Tematicky ju zaradil ako rozlúčku so starým rokom 2016.

Hodinky Xiaomi AMAZFIT alebo slúchadlá Meizu. Výber smart príslušenstva v akcii

Medzinárodný internetový predajca GearBest spustil na svojom webe novú kampaň pre kategóriu toho najlepšieho zo smart zariadení. Nenájdeme v nej smartfóny, ale všetko, čo sa k smartfónom hodí.

Hľadáte na Vianoce ten správny darček? Možno poteší výber Xiaomi zariadení a príslušenstva za TOP ceny!

Výpredajový Black Friday je v plnom prúde a zľavových ponúk ani zďaleka neubúda. Naopak. Naši kamaráti z GeekBuying.com nás informovali o ďalšej vlne zliav na rôzne produkty.

Súťaž o smartfón, promo kód a iné zvýhodnenia. Zľavy na Čierny piatok pokračujú

Aj medzinárodný predajca everbuying.net reaguje na obľúbený nákupný sviatok známy ako Black Friday. Podobne ako obchody v USA, aj on ponúka zaujímavé výhody.

Smartfóny, akčné kamery, inteligentné hodinky a viac. Nezmeškajte aktuálne zľavy

U nás Martin na bielom koni, v Číne sviatok nezadaných a nákupná horúčka. O ponuke k aktuálnemu dátumu nás informoval ďalší z popredných medzinárodných predajcov.

Power banky, VR, TV boxy, ale aj smartfóny. Novembrové zľavy budú trvať ešte necelých 5 dní!

Internetový predajca geekbuying.com uviedol do novembrovej zľavnenej ponuky plejádu rôznych zariadení z množstva kategórií. Ich cena v niektorých prípadoch klesla o viac ako polovicu.

Ukrajinci modernizujú armádu. Velitelia tankov budú mať prilby s najmodernejšou technológiou!

Z tanku je celkom náročné vidieť všade okolo seba. Aby bola posádka počas bojov efektívna, musí vidieť čo sa deje všade. Pred nimi, za nimi, vedľa. Jednoducho všade.

POZOR: VR headsety vraj prenášajú očný herpes!

VR headsety sa zatiaľ neuchytili až tak rýchlo, ako niektoré spoločnosti dúfali. Jedna vec sa však určite uchytila dosť rýchlo – očný herpes.

OFICIÁLNE: Google predstavil Daydream View – lacnú virtuálnu realitu pre všetkých

Google dnes na svojej vôbec najväčšej konferencii zameranej na hardvérové novinky predstavil hneď niekoľko produktov. Medzi nimi sa nachádza aj nový VR headset, Daydream View.

Google Daydream VR majú predstaviť už dnes: Cena má byť poriadne nízka!

Vyzerá to tak, že Google na dnešnej obrovskej tlačovej konferencii, ktorá má byť podľa slov samotných predstaviteľov spoločnosti najväčšia od predstavenia Androidu, predstaví nový VR Headset z rodiny Daydream VR. Informáciu potvrdilo niekoľko zdrojov. Cena? Slušných 79 dolárov.

Smartfóny, drony aj virtuálna realita. Výber smart technologických hračiek za prijateľné ceny

Obľúbený internetový predajca GearBest nás opäť neváhal informovať o čerstvej ponuke rôznych technologických hračiek a smart zariadení, ktorým venoval vlastnú rubriku.

Xiaomi Mi VR Play oficiálne: Lacná virtuálna realita v štýle Google Cardboard

Tak, ako sme uviedli včera, čínska spoločnosť Xiaomi dnes na domovskej pôde oficiálne predstavila headset pre virtuálnu realitu s označením Mi VR Play. Bude lacný a univerzálny.

Virtuálna realita Allwinner H8VR dočasne s cenou pod stovku

Rozmach virtuálnej reality si uvedomujú všetci technologickí výrobcovia a bolo by na škodu, keby sa jej vyhýbali. Sledovanie obsahu v rozšírenej virtuálnej realite je bezpochyby zážitkom.
video

Konečne! Vo virtuálnej realite si zahráte legendárnu hru Fruit Ninja

Len pred mesaciom sa hovorilo o tom, že veľmi populárna hra Fruit Ninja bude čoskoro dostupná aj vo virtuálnej realite. Dnes sme sa dočkali oficiálneho vydania, teda aspoň pre HTC Vive.

HTC vytvorí vzdelávací VR obsah s firmou Lifeliqe, ktorú založil Čech Ondrej Homola

Ak vám firma Lifeliqe nič nehovorí, tak vedzte, že sa jedná o veľké meno v oblasti moderného vzdelávania. Lifeliqe sa dohodlo s HTC na spolupráci a vytvoria VR obsah špeciálne pre headset Vive.