Dohady

Dohady
Huawei P10

Objavili sa oficiálne snímky pre Huawei P10. Prémiový výzor a zakrivený displej

Do oficiálneho odhalenia očakávaných smartfónov Huawei P10 / P10 Plus zostáva ešte presne desať dní. Doteraz známe informácie, ktoré sa týkali prevažne parametrov, doplnili uniknuté oficiálne snímky.

Potvrdené: LG G6 bude poháňať Snapdragon 821. Prvá FOTO predného panela!

LG G6 bude predstavený prakticky už za pár dní, 26. februára 2017 na podujatí MWC 2017. Už máme celkom dobrú predstavu o jeho vzhľade, ako aj niektorých parametroch.

Smartfón Moto G5 Plus zachytený na fotografii. Prezradila parametre

Prvé zmienky o pripravovanom smartfóne Moto G5 Plus sa objavili ešte začiatkom januára 2017. Jeho predošlá generácia bola, resp. stále je medzi používateľmi veľmi obľúbená.

Očakávaný LG G6 zachytený na lepšej fotografii. Čierne lesklé prevedenie a viditeľné logo

Čo sa týka vzhľadu očakávaného smartfónu LG G6, doterajšie známe informácie sprevádzali len čiastočné obrazové materiály, ktoré vychádzali z renderov alebo prototypov zariadenia.

Už ho poznáme. Samsung Galaxy S8 sa objavil na nových renderoch a potvrdil uniknutú foto

Ešte čerstvý render Galaxy S8 a rozmernejšieho Galaxy S8 Plus potvrdzuje elimináciu domovského tlačidla či prítomnosť netradične tenkých rámikov.

Rysuje sa Xiaomi Redmi Pro 2. Opäť OLED displej, no ešte väčšia batéria

Čínsky výrobca Xiaomi koncom júna 2016 predstavil model Redmi Pro, ktorý zaujal nielen nízkou cenou, ale duálnym fotoaparátom a OLED displejom.

Objavili sa snímky prototypu LG G6. Potvrdzujú štíhle rámiky a duálny fotoaparát

S blížiacim sa dátumom predstavenia smartfónu LG G6 sa o ňom vynára čoraz viac presnejších informácií. Informácie však nedopĺňajú takmer žiadne fotografie.

Sony to na MWC 2017 môže skúsiť s niekoľkými smatfónmi. Medzi nimi aj TOP model so 4K displejom

Presne o mesiac, 27. februára 2017, má na podujatí MWC 2017 naplánovanú tlačovú konferenciu výrobca Sony a jeho mobilná divízia. Uvidieť by sme mali nové Xperie.

LG G6 zrejme dostane AI funkciu z Google Pixel smartfónov. Ako prvý na svete

Čím viac sa blíži oficiálne predstavenie vlajkového modelu LG G6, tým viac informácií presakuje na povrch. Niektoré z nich oficiálne potvrdili priamo zainteresované osoby a niektoré majú charakter dohadov.

Oppo sa môže pobiť o high-end segment s bezrámikovým modelom Find 9

High-end trieda smartfónov bude tento rok o niečo zaujímavejšia ako po roky minulé. K tradičným výrobcom vlajkových smartfónov sa pridá niekoľko mladších.

Nokia P1 mieri na MWC: Ponúkne Snapdragon 835 QHD IGZO displej a foťák s certifikáciou Zeiss!

Nie je žiadnym tajomstvom, že tohtoročnú plejádu očakávaných high-end smartfónov doplní jeden nováčik, ktorým nebude nikto iný ako legendárna Nokia.

FOTO: Takto by mohol vyzerať Galaxy S8 na základe doteraz zverejnených informácií

Samsung drží model Galaxy S8 v poriadnej tajnosti, o čom svedčia takmer neexistujúce informácie, ktoré by aspoň z časti oficiálnejšie približovali niektorú vlastnosť alebo detail zariadenia.

Objavil sa render krytu pre Samsung Galaxy S8. Tlačidlá na ľavej strane a konečne USB typ C?

Ak by sme mali určiť najutajovanejší a zároveň najočakávanejší smartfón prvého polroka 2017, určite by ním bol Samsung Galaxy S8. Od Samsungu sa pri ňom očakáva veľa.

LG opäť láka na model G6. Má byť ideálnym smartfónom s týmito vlastnosťami

Kórejský gigant LG sa nás rozhodol znovu podpichnúť informáciami, ktoré smerujú k jeho nadchádzajúcemu vlajkovému smartfónu, modelu LG G6.

Smartfón HTC U Ultra na živých FOTO. Fotoaparát z Google Pixel a sekundárny displej!

Spoločnosť HTC približne pred mesiacom začala rozposielať pozvánky, ktoré sa týkali udalosti konajúcej sa zajtra, t.j. 12. januára 2017. Predmetom udalosti bude predstavenie nových smartfónov.

Obľúbený Moto G4 Plus dostane nástupcu: Objavili sa fotografie, parametre aj cena

Lenovo Moto G4 Plus je veľmi podarený smartfón, ktorý ponúka príťažlivý pomer výbavy voči cene. Preto asi nikoho neprekvapí, že tento model dostane nástupcu.