Dohady

Dohady

Samsung bude mať na tohtoročnom podujatí IFA najväčšiu prezentáciu. Uvidíme Galaxy Note 8?

Európsky veľtrh spotrebnej elektroniky, ktorý je známy pod skratkou IFA, sa koná každý rok na jeseň v nemeckom meste Berlín. Toto podujatie kórejský Samsung veľmi dobre pozná.

Zamrzne peklo? Google údajne pripravuje vlastný AdBlock

Veľká časť príjmov spoločnosti Google pochádza z internetových reklám, preto sa správa o údajnej príprave „blokovača" reklám pre prehliadač Chrome javí ako hlúposť. Opak však bude zrejme pravdou.

Očakávaný smartfón zakladateľa Androidu sa objavil v benchmarku. Pôjde o high-end

Andy Rubin stál pri zrode operačného systému Android a až do roku 2014 pracoval v spoločnosti Google. Toho roku zamestnávateľa opustil a založil vlastnú spoločnosť Essential.

Lenovo Moto Z2 sa črtá na prvej snímke. Duálny fotoaparát a opäť poriadne štíhle telo

Minuloročná vlajková loď Moto Z sa podarila. Išlo o najtenší high-end smartfón, ktorý bol sprevádzaný výkonným procesorom, dobrým fotoaparátom a skvele optimalizovaným systémom.
OnePlus

Nové informácie o smartfóne OnePlus 5. Snapdragon 835 a 8 GB RAM

Stále mladej čínskej spoločnosti OnePlus sa podarilo niečo, po čom túžia aj iní podobní čínski výrobcovia. Vďaka svojim kvalitným smartfónom, ktoré sa nepredávajú za astronomické sumy, sa dostala do povedomia celého sveta.
HTC U

Vlajková loď HTC U môže naozaj prísť bez tlačidiel. Naznačuje to prvé FOTO

Spoločnosť HTC plánuje rozšíriť aktuálne portfólio modelov U Ultra a U Play o tretieho člena, vlajkovú loď HTC U. Podľa zatiaľ neoficiálnych informácií má byť tento model predstavený v druhej polovici apríla.
HTC U

Nová vlajková loď HTC U má prísť už čoskoro. Prinesie aj inovatívne ovládanie

Posledné novinky spoločnosti HTC nesú označenia U Ultra a U Play. Prerastený lesklý smartfón s prídavným sekundárnym displejom dopĺňa model strednej triedy s podobnými charakteristickými znakmi.

Prvý pohľad na prototyp smartfónu Xiaomi Mi Mix 2. Ešte väčší displej

Xiaomi Mi Mix prvej generácie bol asi najinovatívnejším smartfónom, aký sme mohli v minulom roku spoznať. Nešlo pri ňom iba o obrovský displej, ktorý pokrýva takmer celú prednú stranu zariadenia.

Meizu plánuje predstaviť vlajkovú loď s čipsetom Snapdragon 835 a duálnym fotoaparátom

Čínsky výrobca Meizu a spoločnosť Qualcomm nemajú príliš dobré vzťahy. Pošramotili ich patentové spory, ktoré sa týkali 3G a LTE konektivity. Zdá sa, že sa obe spoločnosti dohodli a uzavreli mier.
samsung

Prvý Samsung smartfón s duálnym fotoaprátom môžeme uvidieť ešte v tomto roku

Kórejský gigant Samsung sa zatiaľ dvom kamerám pri svojich smartfónoch vyhýba. Huawei, LG aj iní výrobcovia už majú vo svojom portfóliu zariadenia, ktoré duálnym fotoaparátom disponujú.
Huawei P10 Lite

Huawei P10 Lite by mal doraziť na európsky trh v marci. Objavila sa aj cena

Čínsky gigant Huawei predstavil na podujatí MWC 2017 nové generácie nesmierne obľúbených smartfónov s označeniami P10 a P10 Plus. Chýbal nám však tretí do partie, model P10 Lite.

Novú generáciu futuristického smartfónu Xiaomi Mi Mix by sme mohli uvidieť už v máji

V druhej polovici minulého roka si asi najviac pozornosti vyslúžili dva phablety. Galaxy Note 7 kvôli dobre známym problémom a Xiaomi Mi Mix vďaka takmer bezrámikovej konštrukcii.
galaxy note 7

Repasovaný Samsung Galaxy Note 7 sa môže vrátiť na vybrané trhy

Samsung Galaxy Note 7 bol bezpochyby očarujúci phablet, ktorý sa však na trhu dlho neohrial. Výrobca zastavil jeho distribúciu a z trhu stiahol väčšinu predaných kusov kvôli už dobre známym problémom.
Moto G5 Plus

Moto G5 Plus zachytený na propagačných materiáloch. Plast prezliekol za kov

Spoločnosť Lenovo po prevzatí hardvérovej divízie Motorola vyprodukovala niekoľko zaujímavých smartfónov, medzi ktorými nechýbal ani podarený model G4 Plus.
Huawei P10

Objavili sa oficiálne snímky pre Huawei P10. Prémiový výzor a zakrivený displej

Do oficiálneho odhalenia očakávaných smartfónov Huawei P10 / P10 Plus zostáva ešte presne desať dní. Doteraz známe informácie, ktoré sa týkali prevažne parametrov, doplnili uniknuté oficiálne snímky.

Potvrdené: LG G6 bude poháňať Snapdragon 821. Prvá FOTO predného panela!

LG G6 bude predstavený prakticky už za pár dní, 26. februára 2017 na podujatí MWC 2017. Už máme celkom dobrú predstavu o jeho vzhľade, ako aj niektorých parametroch.