Dohady

Dohady

Objavil sa render krytu pre Samsung Galaxy S8. Tlačidlá na ľavej strane a konečne USB typ C?

Ak by sme mali určiť najutajovanejší a zároveň najočakávanejší smartfón prvého polroka 2017, určite by ním bol Samsung Galaxy S8. Od Samsungu sa pri ňom očakáva veľa.

LG opäť láka na model G6. Má byť ideálnym smartfónom s týmito vlastnosťami

Kórejský gigant LG sa nás rozhodol znovu podpichnúť informáciami, ktoré smerujú k jeho nadchádzajúcemu vlajkovému smartfónu, modelu LG G6.

Smartfón HTC U Ultra na živých FOTO. Fotoaparát z Google Pixel a sekundárny displej!

Spoločnosť HTC približne pred mesiacom začala rozposielať pozvánky, ktoré sa týkali udalosti konajúcej sa zajtra, t.j. 12. januára 2017. Predmetom udalosti bude predstavenie nových smartfónov.

Obľúbený Moto G4 Plus dostane nástupcu: Objavili sa fotografie, parametre aj cena

Lenovo Moto G4 Plus je veľmi podarený smartfón, ktorý ponúka príťažlivý pomer výbavy voči cene. Preto asi nikoho neprekvapí, že tento model dostane nástupcu.

Nokia nepoľavuje: O mesiac predstaví ďalší smartfón, ktorý bude ešte lacnejší

Fínske konzorcium HMD Global včera oficiálne predstavilo smartfón legendárnej značky Nokia, ktorý beží na operačnom systéme Android.

Neznámy smartfón od HTC na promo videu! Zobrazuje inovatívny spôsob ovládania

Spoločnosť HTC obišla podujatie CES 2017 oblúkom a svoje novinky predstaví na vlastnej udalosti, ktorá sa bude konať už 12. januára 2017.

LG G6 na novej FOTO. Podobnosť so súčasnou generáciou LG G5 zaručená

Pred pár týždňami sa vynorila informácia, že nová generácia vlajkového smartfónu od LG, model G6, bude po dizajnovej stránke korešpondovať so súčasnou generáciou.

Toto je Samsung Galaxy A5 pre rok 2017. Odhalený bude začiatkom budúceho roka

Obľúbená Galaxy A línia kórejského giganta Samsung dostane nových reprezentantov pre rok 2017. Pôjde o model Galaxy A3, Galaxy A5 alebo Galaxy A7.

LG G6 môže vyzerať ako súčasný model G5. Naznačuje to prvý render

Začiatkom roka 2017 očakávame predstavenie niekoľkých top modelov smartfónov renomovaných výrobcov. Nebude medzi nimi chýbať ani kórejská spoločnosť LG.

Črtá sa HTC X10. Stredná trieda s priaznivou cenou a prémiovým lookom

Z čínskych zdrojov dnes ráno prišla správa, ktorá hovorí o pripravovanom smartfóne strednej triedy s logom taiwanského výrobcu HTC. Má ísť o model X10, ktorý medzigeneračne nahradí One X9.

Črtá sa Samsung Galaxy A7 pre rok 2017. Ponúkne zaujímavú výbavu

Samsung Galaxy A línia smartfónov sa na trhu v posledných rokoch etablovala veľmi dobre. Preto asi nikoho neprekvapí, že Samsung bude pokračovať v jej medzigeneračných aktualizáciách.

Očakávaný Honor Magic na prvej FOTO. Minimum rámikov, maximum displeja

Čínsky gigant Huawei má pod značkou Honor predstaviť 16. decembra 2016 smartfón s tajomným označením Magic. Má ísť o funkčný koncept podobne, ako pri Xiaomi Mi Mix.

LG G6 bude iný ako súčasná generácia. Nová konštrukcia, audio jack alebo zmeny pri batérii

Asi nebudeme vôbec preháňať ak povieme, že sa súčasná generácia vlajkového modelu LG G5 príliš nepodarila. Modulárne príslušenstvo neoslovilo, fádny dizajn detto a kvalita spracovania tiež pokrivkávala.

Lenovo príde v roku 2017 s novými Moto Mods modulmi. Môže ich byť až 12

Ak ste majiteľom jedného z úspešných Moto Z / Moto Z Play smartfónov, ktoré sú dostupné aj na našom trhu, určite vám okrem nich učarovalo tiež modulárne príslušenstvo.

Smartfón Nokia sa objavil v testovacom štandarde Geekbench. Predstavuje skromný základ

S blížiacim sa koncom roka sa objavuje čoraz viac informácií o nových a rozhodne očakávaných Nokia smartfónoch. Tie najnovšie prezradil testovací štandard Geekbench.

Xiaomi Mi 5c: Poriadne lacná verzia obľúbenej vlajkovej lode na obzore

Niekedy v priebehu októbra sa objavili nekonkrétne správy, že Xiaomi plánuje uvoľniť lacnejšiu verziu obľúbeného vlajkového modelu Mi 5. Dnes zariadenie s označením Mi 5c dostalo reálnejšiu podobu.

Microsoft: Windows 7 neodporúčame, je zastaraný a nebezpečný

Začiatkom tohto mesiaca sa podľa NetMarketShare rozšírenosť Windows 10 zahniezdila na úrovni 24,36 %. To je v porovnaní s Windows 7, ktorý stále zaberá 48,34 % trhu s operačnými systémami celkom málo.