Zariadenia

Zariadenia

Samsung Galaxy S8 predstavia až 29. marca: Na trh sa dostane za astronomicky vysokú cenu!

O Samsung Galaxy S8 sa toho poslednou dobou popísalo veľa. Mnohé z informácií sa nakoniec potvrdili, a tak máme celkom presnú predstavu o tom, čo si pre nás Samsung pripravil.

VIDEO: Hodinky Samsung Gear S3 na potulkách po Andách alebo ako štýlový doplnok

Samsung je povestný svojimi vysoko kvalitnými reklamnými videami, ktoré sú sprevádzané známymi osobnosťami, rôznymi efektami či dobre načasovaným strihom.

Nokia P1 mieri na MWC: Ponúkne Snapdragon 835 QHD IGZO displej a foťák s certifikáciou Zeiss!

Nie je žiadnym tajomstvom, že tohtoročnú plejádu očakávaných high-end smartfónov doplní jeden nováčik, ktorým nebude nikto iný ako legendárna Nokia.

Google a LG spojili sily. 9. februára predstavia dve nové Android zariadenia

Inteligentné hodinky nie sú zrovna produktom, o ktorý by sa zákazníci bili v obchodoch s elektronikou. Ich predaj v minulom roku síce rapídnejšie poklesol, no časť trhu im právom patrí.

Pozrite si rebríčky TOP 10 najpredávanejších smartfónov u operátorov za december 2016. Je tam aj ten váš?

Čas od osláv vianočných sviatkov a nového roka ubehol ako voda a rok 2017 je už v plnom prúde. Vráťme sa však trochu v čase a pozrime sa, aké smartfóny boli u našich troch najväčších operátorov najobľúbenejšie. Priznajte sa, kto zháňal telefón pod stromček na poslednú chvíľu?

ZOZNAM: Máte telefón od Samsungu? Na tieto modely príde veľká aktualizácia na Android 7.0 Nougat!

Aj napriek tomu, že sa internetom šíria informácie o tom, že Samsung dočasne stopol aktualizáciu na Android 7.0 pre Galaxy S7 a S7 edge, firma aj naďalej usilovne pracuje aj na ďalších zariadeniach. Redaktori webu SamMobile...

Sony Xperia Z5 a Z5 Premium dostávajú aktualizáciu na Android Nougat

V novom roku sa nám aktualizácie pekne rozbehli tak, ako ich uvoľnenie avizovali mnohí výrobcovia. Ďalšia aktuálna správa sa týka popredných modelov výrobcu Sony Mobile.

Nokia 6 v Číne zaujala. Jeden milión registrácií dva dni pred začatím predaja

Koncom minulého týždňa sme vás informovali, že o kúpu smartfónu Nokia 6 prejavilo záujem 250 000 ľudí. Túto métu smartfón dosiahol iba za 24 hodín.

HTC One A9 z roku 2015 získava aktualizáciu na Android Nougat

Spoločnosť HTC v septembri roku 2015 predstavila smartfón s označením One A9, ktorý mnohí označovali ako iPhone s OS Android. Jeho dizajn bol veľmi podobný.

Samsung Galaxy S8 a S8 Plus: Presné rozmery prezrádzajú kompaktné smartfóny s obrovským displejom!

Znie to ako paradox. Kompaktný smartfón s obrovským displejom? Je to však tak.

POROVNANIE: Čo majú spoločné a čím sa líšia HTC U Ultra a HTC U Play?

Spoločnosť HTC len pred pár dňami predstavila dva smartfóny z novej U línie zariadení. Obe sú si podobné, no jedno reprezentuje high-end triedu väčších rozmerov a druhé kompaktnejšiu strednú triedu.

Android Nougat pre smartfón Honor 8 sa blíži. Aktualizácia začne v Japonsku

Ani Honor 8, ako štýlový smartfón strednej triedy, neobíde aktualizácia na najnovšiu verziu operačného systému Android. Verzia Nougat bude navyše obohatená aj o novú iteráciu UI EMUI 5.0.

RECENZIA Xiaomi Mi Note 2: Oveľa viac než len kópia Galaxy Note 7

Xiaomi Mi Note 2 je jedno z tých zariadení, ktoré by si zaslúžilo oveľa viac pozornosti, než sa mu dostalo.

Bezrámikový smartfón z keramiky. Jeden zo zakladateľov Androidu vstúpi do biznisu so smartfónmi

Andy Rubin je osobnosť technologického sveta, ktorá stála pri zrode operačného systému Android a rovnomennej spoločnosti Android Inc. V roku 2005 prevzal projekt Android gigant Google.

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitálnej mobilnej siete v štandardne GSM, ktorá zmenila spôsob, akým ľudia komunikujú aj na Slovensku.

Toto je dôvod prečo vybuchoval Galaxy Note 7: Výsledky „pitvy“ unikli týždeň pred oficiálnym zverejnením

Zatiaľ čo zvyšok sveta čaká na to, kým Samsung zverejní oficiálnu príčinu výbuchov Galaxy Note 7, kórejskej publikácii Chosun sa to podarilo zistiť v predstihu. Informácie získali od zdroja pracujúceho v Samsungu.

Pozrite si rebríčky TOP 10 najpredávanejších smartfónov u operátorov za december...

Čas od osláv vianočných sviatkov a nového roka ubehol ako voda a rok 2017 je už v plnom prúde. Vráťme sa však trochu v čase a pozrime sa, aké smartfóny boli u našich troch najväčších operátorov najobľúbenejšie. Priznajte sa, kto zháňal telefón pod stromček na poslednú chvíľu?